PPC

PPC alebo PAY PER CLICK je platba za preklik. Platíte za neho iba v prípade, ak užívateľ na vašu reklamu uverejnenú vo vyhľadávačoch, na Facebooku či kdekoľvek inde na webe klikne.

Analýzy

UX analýzy sú zamerané na zaisťovanie užívateľskej prívetivosti, SEO analýzy sa sústredia na výkon webu vrátanie získania relevantných údajov o konkurencii, cielení a dátach z trhu.

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače (z anglického Search Engine Optimization) predstavuje súbor metodík a stratégií, ktoré ovplyvňujú viditeľnosť webu či stránok v neplatenej časti výsledkov internetového vyhľadávača. Cieli na rôzne typy hľadania obsahu, aby pri získaní návštevnosti z miest, kde ho cieľová skupina vyhľadáva, poskytla adekvátnu odpoveď na ich otázky.

RTB

Predstavuje internetovú reklamu vo forme programatického nákupu – nakupujeme dostupnú a predovšetkým definovanú reklamnú plochu v otvorenej aukcii s ostatnými inzerentami.

Sociálne siete

Sú založené na prepájaní jednotlivých užívateľov s určitými väzbami. Tento on-line priestor neslúži iba pre komunikáciu medzi priateľmi či rodinou. Sociálne siete v dnešnej dobe okrem iného predstavujú významný komunikačný kanál medzi firmami a ich zákazníkmi.

Tovarové vyhľadávače

Zameriavajú sa na porovnávanie cien tovarov z internetových obchodov. Vyhľadávanie najvýhodnejšej ponuky na trhu, ponúka však i filtrovanie podľa iných parametrov, ako sú značka produktu, cena dopravy či aktuálna dostupnosť tovarov. Patrí k mimoriadne efektívnym predajným kanálom.

Zahraničie

Navrhujeme adaptáciu webových stránok vrátane ich propagácie na zahraničnom trhu, s cieľom zaistiť prísun prirodzenej alebo platenej návštevnosti, zvýšiť konverzie či posilniť image značky.

351klientů
za půl roku

30špičkových odborníků

11zemí
kde řešíme marketing

Poptejte nás

Zanechte nám kontaktní údaje a my se vám ozveme.