Přidejte se do našeho týmu!

Seznamte se s týmem

radim-kracik

Radim Kracík
CTO

Senior Social Media Specialist

Praha

Zvládnete vymyslet strategii, která přinese tržby přes sociální sítě pro středně velký e-shop? Poradíte si hravě s nasazením facebookového pixelu? Vyhrajete si s tvorbou obsahu? Jste komunikativní a rád/a spolupracujete jak s klientem, tak grafikem či influencerem? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů? Přidejte se k nám do skvělého týmu Social nadšenců!

To jsem já

Business Development Manager

Praha

Jste energickým obchodníkem, který se nezalekne studené akvizice? Zajímá vás dynamická oblast online marketingu? Obchodujete čestně a záleží Vám na výsledcích pro klienta? Máte rádi různorodou a akční práci kde každý den je nová výzva?

To jsem já

Junior / Senior grafik pro klíčového Google Partnera

Praha

Máte zkušenost s online grafikou a marketingem? Poradíte si hravě s tvorbou bannerů pro různorodé klienty a kampaně? Ovládáte Adobe levou zadní? Chcete se rozvíjet v oblasti výkonnostního e-commerce marketingu?

To jsem já

Junior Social Media Content Specialist

Praha

Máte cit pro vizuální a textovou tvorbu? Trávíte na sociálních sítích víc než 3 hodiny denně? Usínáte a vstáváte s mobilem v ruce? Když vidíte gramatickou chybu, ježí se Vám vlasy hrůzou? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?

To jsem já

Senior account manager

Bratislava

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme Senior Account managera, ktorý má rád výzvy, užíva si pracovnú i ľudskú rôznorodosť a nebojí sa príležitostnej práce pod tlakom.

To jsem já

Výkonnostní e-mailing specialista

Praha

Do pražské pobočky digitální agentury Effectix hledáme e-mailing specialistu s reálnými a prokazatelnými zkušenostmi.

To jsem já

Specialista na zbožové srovnávače

Praha

Do pražské pobočky digitální agentury Effectix hledáme specialistu na zbožové srovnávače. Jsme výkonnostně zaměření a to samé očekáváme od správy zbožových srovnávačů. Proto hledáme člověka, který má zkušenosti s různými systémy, zná pravidla bidování, úpravu XML feedů, umí nastavit pokročilé strategie a bere v potaz byznysový pohled klienta.

To jsem já

SEO špecialista pre prémiovú agentúru

Bratislava

Poradíte si hravo s tvorbou SEO stratégie a auditom? Je pre vás linkbuilding a analýza kľúčových slov hračka? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientmi z viacerých odborov? Chcete klientom prinášať kvalitné výsledky a pomôcť im privádzať viac návštevníkov?

To jsem já

Social Media Specialist pre prémiovú agentúru

Bratislava

Zvládnete vymyslieť stratégiu, ktorá prinesie tržby cez sociálne siete pre stredne veľký e-shop? Poradíte si hravo s nasadením facebookového pixelu? Vyhráte sa s tvorbou obsahu? Ste komunikatívny a rád / a spolupracujete ako s klientom, tak aj s grafikom či influencerom? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientami z viacerých odborov?

To jsem já

PPC špecialista pre prémiovú agentúru

Bratislava

Ste analytický typ a baví vás sledovať kľúčové metriky? Viete nastaviť remarketingové publika pre stredne veľký e-shop? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientmi z viacerých odborov? Radi za sebou vidíte výsledky kvalitne odvedenej práce?

To jsem já

Navzájem se inspirujeme a motivujeme

Chceme být nejlepší. To znamená na sobě neustále pracovat. Proto se vzděláváme. Pracujeme na sobě. A navzájem si pomáháme. Zkušenější mentorují služebně mladší. A výsledek? Jsme skvělá parta prvotřídních profesionálů..

inpirace-effectixPráce i zábava

Jsme kolegové, často i přátelé. Fungujeme jako sehraný tým v práci i jako parta mimo ní. Dobré výsledky umíme oslavit. Přidejte se k nám!

Firma s výjimečnou atmosférou.

Všichni si v práci chceme cítit příjemně. Na nějaké konvence si příliš nepotrpíme. Nemáme dress cody. Jsme (pet) friendly. A třídíme odpad. Pravidelně grilujeme. A pracujeme pohodlně. Tak to jsme v kostce my

Přečtěte si více o našem přístupu

atmosfera-effectix

To jsme my, ozvěte se nám.

Kliknutím vložíte soubory

 

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl