Kariéra

Business Development Manager

Business Development Manager

Hledáme Business Development Managera Máš obchodování v krvi a nebojíš se výzev? Chtěl/chtěla by si to pořádně nakopnout ale nemáš kde? Využij své zkušenosti a posuň své pracovní možnosti na novou úroveň.Business Development Manager   Jsme Effectix.com, digitální...

read more
PPC specialista

PPC specialista

Aktuálně do Prahy hledáme PPC nadšence. Jsme online digitální agentura orientovaná na výkon. Na trhu působíme od roku 2009 a tým 42 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Jako jedna z 16 agentur jsme klíčový partner Google.

read more
RTB specialista

RTB specialista

Hledáme RTB specialistu Orientuješ se v prostředí online marketingu a chceš se podílet na vzniku oddělení mediálního nákupu v digitální agentuře? Staň se naším RTB specialistou!RTB specialista   Jsme online digitální agentura Effectix. Na trhu působíme od roku...

read more
RTB specialista

Social Media Specialist

Hledáme dalšího člena social media týmu, který má zkušenosti se správou kampaní na Facebooku, Instagramu ale třeba i na LinkedIn nebo Pinterestu. Měl by ovládat a rozumět nejen výkonnostní části kampaní, ale i tvorbě obsahu. Hledáme člověka, který bude chtít kvalitu své práce stále zlepšovat a bude přicházet s novými řešeními.

read more
SEO specialista

SEO specialista

Hledáme posilu do našeho SEO týmu. Na trhu v Čechách a na Slovensku jsme 10 let. Tým 42 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku, Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Jsme Google klíčový Partner, náš CEO je jeden z Google Partners Trenérů a jsme člen mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance.

read more