Junior / Senior grafik pro klíčového Google Partnera Praha

Jsme Effectix.com, digitální výkonnostní agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.


Na trhu působíme od roku 2009 a tým 55 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

Aktuálně hledáme do týmu Grafika:

Máte zkušenost s online grafikou a marketingem? Poradíte si hravě s tvorbou bannerů pro různorodé klienty a kampaně? Ovládáte Adobe levou zadní? Chcete se rozvíjet v oblasti výkonnostního e-commerce marketingu?

Přidejte se k nám do skvělého týmu markeťáků! Hledáme Grafika na full time do naší pražské pobočky!

S čím se budete denně potkávat?

Vaším úkolem bude tvorba grafiky pro výkonnostní kampaně. Budete tvořit grafiku pro kampaně v Google Ads, Skliku, na Facebooku i Instagramu, pro LinkedIn a další platformy. Zároveň budete mít možnost rozvíjet náš interní marketing. Jedná se o přípravu grafiky napříč kanály, kterými komunikujeme - web, vizitky, prezentace, video, atd. Přestože velká část Vaší práce bude rutinní, budete mít prostor pro kreativní realizaci ať už v rámci klientských či interních projektů.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naším kolegou stát??

 • Vynikající znalost Adobe programů - primárně Photoshop a Ilustrator, bez toho se neobejdete.
 • Porozumění online marketingu jako celku – rozumíte kontextu, znáte velikosti bannerů pro různé systémy, sledujete trendy.
 • Kreativní myšlení - dokážete se na věc podívat z různých úhlů pohledu a zároveň vám nedělá problém držet se corporate identity.
 • Rutinní práce vám není cizí – často budete pracovat s tabulkami a grafy a poradíte si i s prezentací v Power Pointu.
 • Precizní přístup a spolehlivost – na vaší práci bude navázána práce celých týmů.
 • Výhodou, nikoliv podmínkou - zkušenosti s 3D grafikou, animacemi, webovou grafikou, HTML 5 a dalšími interaktivními směry. 
 • Perfektní znalost českého jazyka - o gramatické chyby v kreativě nestojí nikdo.
 • Angličtina na komunikativní úrovni je plus, nikoliv podmínka.

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.

Máme tu přátelské a rodinné prostředí v prostorách nádherné prvorepublikové vily na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Nabízíme fixní plat a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, plus ukázku portfolia, kterými nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Podívejte se, jak nás hodnotí jak současní, tak bývalí kolegové na Atmoskop.cz! To Vám taky přiblíží naši firemní kulturu a ducha.

Co vám spolupráce přinese

Lidský přístup

Nejsme roboti. Všichni máme lepší i horší dny. Víme to a počítáme s tím. Naše lidi podržíme. Všichni se ale musíme snažit na 100 %.  

Vzdělávání

Školou to nekončí. Kdo chce uspět v online marketingu, musí se vzdělávat pořád. Kurzy, workshopy, školení, konference, webináře.

Rodinné prostředí

Nemáme v týmu toxické lidi. Fungující kolektiv vždy odvede lepší práci. Nikdo se nebojí se zeptat. Nikdo se nebojí zkritizovat.

Stabilní firma

I přes různé krize rosteme. Máme silného investora v zádech. Desítky dlouhodobých klientů. Průběžně hledáme nové lidi.

Sdílejte na:

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte, prosím, tento formulář, zavolejte na +420 775 788 899 nebo napište na jana.rebicerova@effectix.com.

Kliknutím vložíte soubory

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl