Senior Social Media Specialist Praha

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 45 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice

Aktuálně hledáme do týmu Senior Social Media Specialistu:

Zvládnete vymyslet strategii, která přinese tržby přes sociální sítě pro středně velký e-shop? Poradíte si hravě s nasazením facebookového pixelu? Vyhrajete si s tvorbou obsahu? Jste komunikativní a rád/a spolupracujete jak s klientem, tak grafikem či influencerem? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?

Přidejte se k nám do skvělého týmu Social nadšenců!

S čím se budete denně potkávat?

K Vašim úkolům bude patřit správa výkonnostních kampaní (Facebook, LinkedIn, Instagram) od úvodního nastavení až po reporting klientovi. Dále se budete starat o vyhodnocování a analytiku kampaní, úpravy strategií a analýzu výsledků. Budete nastavovat měření a analytiku napříč sociálními médii. Součástí Vaší práce bude školení našich klientů a vymýšlení obsahu na sociálních kanálech. Můžete se podílet na dalších aktivitách jako úprava grafických podkladů, focení či spolupráce s influencery. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Vesna, L´Occitane nebo Fjällräven.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naší podporou stát?

 • Praktické zkušenosti s FB Business Managerem, Google Analytics a Google Tag Managerem
 • Základy Photoshopu
 • Chcete být jedničkou ve světě online marketingu
 • Klíčová je pro nás znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, včetně gramatiky
 • Zkušenosti na obdobné pozici
 • Jste vysoce angažovaní, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní
 • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory.  Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.

Máme tu přátelské a rodinné prostředí v prostorách nádherné prvorepublikové vily na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Nabízíme fixní plat a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Co vám spolupráce přinese

Lidský přístup

Nejsme roboti. Všichni máme lepší i horší dny. Víme to a počítáme s tím. Naše lidi podržíme. Všichni se ale musíme snažit na 100 %.  

Vzdělávání

Školou to nekončí. Kdo chce uspět v online marketingu, musí se vzdělávat pořád. Kurzy, workshopy, školení, konference, webináře.

Rodinné prostředí

Nemáme v týmu toxické lidi. Fungující kolektiv vždy odvede lepší práci. Nikdo se nebojí se zeptat. Nikdo se nebojí zkritizovat.

Stabilní firma

I přes různé krize rosteme. Máme silného investora v zádech. Desítky dlouhodobých klientů. Průběžně hledáme nové lidi.

Sdílejte na:

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte, prosím, tento formulář, zavolejte na +420 775 788 899 nebo napište na jana.rebicerova@effectix.com.

Kliknutím vložíte soubory

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl