SEO Specialist pro prémiovou agenturu Praha

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.


Na trhu působíme od roku 2009 a tým 45 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

Aktuálně hledáme do týmu SEO Specialistu

Jste analytický typ a toužíte proniknout do světa SEO? Vyznáte se v Google Analytics? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů? Chcete klientům přinášet kvalitní výsledky a pomoci jim přivádět více návštěvníků?

Přidejte se k nám do skvělého týmu SEO nadšenců!

S čím se budete denně potkávat?

K Vašim úkolům bude kromě jiného patřit analýza klíčových slov, kontrola pozic ve vyhledávačích, spolupráce na obsahu, vytváření SEO analýz. I tvorba technických auditů webů a e-shopů a návrhy na úpravy a práce s odkazovým profilem, link building, propagace internetových stránek.


Dále se budete starat o rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů a analýzu výsledků. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou ALBIXON, ARDON ,Vesna, Bauer hockey, epet.


Budete pracovat v nástrojích jako je Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console, Marketing Miner, Collabim, Screaming Frog, Ahrefs a další.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naší podporou stát?

 • Zájem o SEO a chuť učit se
 • Chcete být jedničkou ve světě online marketingu
 • Nemusíte mít znalosti všech nástrojů viz výše, jsme schopni Vás vše naučit
 • Klíčová je pro nás znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, včetně gramatiky
 • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne podmínkou
 • Jste analytický typ, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní
 • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
 • Výhodou je také orientace v marketingu, případně předchozí zkušenosti a praxe z digitální agentury, nebo ze strany klienta

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.


Máme tu přátelské a rodinné prostředí v prostorách nádherné prvorepublikové vily na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.


Nabízíme fixní plat a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.
Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Co vám spolupráce přinese

Lidský přístup

Nejsme roboti. Všichni máme lepší i horší dny. Víme to a počítáme s tím. Naše lidi podržíme. Všichni se ale musíme snažit na 100 %.  

Vzdělávání

Školou to nekončí. Kdo chce uspět v online marketingu, musí se vzdělávat pořád. Kurzy, workshopy, školení, konference, webináře.

Rodinné prostředí

Nemáme v týmu toxické lidi. Fungující kolektiv vždy odvede lepší práci. Nikdo se nebojí se zeptat. Nikdo se nebojí zkritizovat.

Stabilní firma

I přes různé krize rosteme. Máme silného investora v zádech. Desítky dlouhodobých klientů. Průběžně hledáme nové lidi.

Sdílejte na:

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte, prosím, tento formulář, zavolejte na +420 775 788 899 nebo napište na jana.rebicerova@effectix.com.

Kliknutím vložíte soubory

© 2020 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl