Nejlépe nás poznáte skrze naše výsledky a reference od našich klientů

Reference

 

Našim klientům spravujeme kredit za více než 7 500 000 Kč a realizujeme přes 48 000 konverzí. Podívejte se, jakým společnostem pomáháme.

 

> Více

Poznejte náš tým

 

Nejsme ani korporace, ani nás není málo. Každý člen má v našem týmu pevné místo a svým způsobem je každý z nás originál. Někdy až moc…

 

> Více

Volná místa

 

Mrkněte, zde vás náhodou nehledáme. Výběrka sice neorganizujeme často, ale když nám v mailu přistane zajímavé CV, zbystříme. Tak to zkuste!

 

> Více

Jsme odborníci a svou práci milujeme

 

Effectix.com je výkonnostní agentura, která v každém okamžiku přináší klientům efektivní a neotřelá řešení s přidanou hodnotou.

Práci u nás nikdo nechápe jako každodenní zaměstnání. Všichni jsme profesionálové a rádi působíme v oboru, kterému rozumíme a jenž nás naplňuje – svou práci považujeme spíše za životní poslání. Proto každý podle své specializace pravidelně chodí na školení do Googlu či cestuje na zahraniční workshopy nebo obohacuje kolegy ve firmě i branži články na blog či odborných magazínů. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty a při práci pro vás je neváháme použít!

Klíčový Google Partner

Effectix Google trenér

 

CEE Digital Alliace

Mergado specialista Effectix

 

BlueWinston certifikace

 

 

 

 

Specialista na Youtube

 

 

 

Sklik ověřená agentura Effectix

 

 

 

Náš tým

Management

Naši lídři

Odborná posádka

Místo pro ty nejlepší

 

Zaujala tě některá z pozice? Ozvi se.
Šikovným neumíme říci ne.

 

info@effectix.com

+420 227 013 766