Nejlépe nás poznáte skrze naše výsledky a reference od našich klientů

Reference

 

Našim klientům spravujeme kredit za více než 7 500 000 Kč a realizujeme přes 48 000 konverzí. Podívejte se, jakým společnostem pomáháme.

 

> Více

Poznejte náš tým

 

Nejsme ani korporace, ani nás není málo. Každý člen má v našem týmu pevné místo a svým způsobem je každý z nás originál. Někdy až moc…

 

> Více

Volná místa

 

Mrkněte, zde vás náhodou nehledáme. Výběrka sice neorganizujeme často, ale když nám v mailu přistane zajímavé CV, zbystříme. Tak to zkuste!

 

> Více

Jsme odborníci a svou práci milujeme

 

Effectix.com je výkonnostní agentura, která v každém okamžiku přináší klientům efektivní a neotřelá řešení s přidanou hodnotou.

Práci u nás nikdo nechápe jako každodenní zaměstnání. Všichni jsme profesionálové a rádi působíme v oboru, kterému rozumíme a jenž nás naplňuje – svou práci považujeme spíše za životní poslání. Proto každý podle své specializace pravidelně chodí na školení do Googlu či cestuje na zahraniční workshopy nebo obohacuje kolegy ve firmě i branži články na blog či odborných magazínů. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty a při práci pro vás je neváháme použít!

Google Premier Partner

Effectix Google trenér

 

Sklik ověřená agentura Effectix

 

BlueAlliance a Effectix

 

Mergado specialista Effectix

 

BlueWinston certifikace

 

Facebook specialista

 

Specialista na Youtube

 

 

 

Náš tým

Management

Naši lídři

Odborná posádka

Místo pro ty nejlepší

 

Zaujala tě některá z pozice? Ozvi se.
Šikovným neumíme říci ne.

 

info@effectix.com

+420 227 013 766