Effectix chce být českým lídrem exportního marketingu

 • 29. 11. 2018
 • Autor: Effectix | 29. listopad 2018

  Klíčový partner Google pro export, členství ve sdružení BlueAlliance či položení základů vlastního exportního oddělení. To vše dělá z Effectix jednoho z nejvýraznějších hráčů na poli zahraničního on-line marketingu.

  Tématem číslo jedna v oblasti on-line i off-line businessu za poslední rok není nic jiného, než expanze do zahraničí. Většina evropských i světových trhů zažívá právě v rámci e-commerce enormní růst, a proto se nabízí ideální příležitost expandovat do zahraničí.

  Se vstupem na zahraniční trhy dnes českým firmám pomáháme i my v Effectix. Exportu věnujeme v poslední době velkou pozornost, a díky tomu jsme se nyní stali jedním ze čtyř klíčových Google partnerů pro oblast exportu.

  Exportní tým se skládá z odborníků, jakými jsou SEO specialista Radim Kracík nebo PPC specialistka Jana Trojanová, jíž v oblasti PPC doplní Alžběta Fábryová. Business Development tým pro export – ve složení Blanka Velebová a Dominik Kohel – bude mít za úkol společně s projektovou manažerkou Evou Durnovou koordinovat a rozvíjet kampaně v zahraničí.

  Klientům, pro které je již český a slovenský trh příliš malý, bude Effectix nejen spravovat výkonnostní kampaně, ale pomůže jim i s optimalizací zahraničních platforem (Bing, Amazon, Google nákupy) a s implementací e-commerce řešení na vybraném zahraničním trhu.

  Českým on-line agenturám se na našem trhu daří, minimum z nich má ale dostatečnou expertizu na to, aby dokázaly svým zákazníkům pomoci se vstupem na zahraniční trhy. Effectix chce být v Čechách jedním z lídrů exportního marketingu a se zkušenostmi z mnoha zahraničních trhů, jako je Kanada, USA, Rumunsko, Španělsko či Japonsko, disponuje pro tento cíl silnou startovní pozicí.

  S exportem to myslíme vážně, proto aktuálně budujeme vlastní exportní oddělení, se kterým budeme moci svým zákazníkům nabídnout ještě kvalitnější služby v oblasti mezinárodní expanze.