Effectix opět získal osvědčení Klíčová agentura Googlu pro rok 2020

 • 25. 05. 2020
 • Opět jsme získali status Klíčová agentura v rámci programu Premier Google Partner! Oficiálně jsme certifikát získali koncem dubna. Celkově se nám toto osvědčení podařilo obhájit podruhé v řadě.

  Což znamená, že držíme sérii tří certifikátů za sebou. Takže hattrick. Z čehož pochopitelně máme radost.

  Klíčová agentura je potvrzením naší odbornosti a přidané hodnoty, kterou dáváme našim klientům. Jsem rád, že i v roce 2020 můžeme našim klientům pomáhat s jejich podnikáním,“ okomentoval tento úspěch CEO Effectixu Karol Veleba. „Speciálně dnes, v době Korony, je extrémně důležité mít přístup k nejnovějším datům a informacím o trhu, který se mění rychleji než kdykoliv předtím. A to je jedna z věcí, kterou nám zprostředkovává právě spolupráce s Google.“

  Klíčová agentura Google

  Získat certifikát Klíčová agentura přitom není vůbec jednoduché. „Agentury jsou vybírány každý rok a splňují nepřísnější kritéria na kvalitu jimi poskytovaných služeb a na růst jimi spravovaných reklamních investic,“ stojí přímo na stránkách Google. „Na základě toho pak získávají přístup k nejvyšší možné podpoře ze strany Google či beta verzím produktů a novinkám tak, aby mohly svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.“

  I nadále tak mohou klienti počítat s tím, že máme podmínky na to, abychom při práci na jejich projektech udělali maximum.

  Další certifikát do letošní sbírky

  Klíčová agentura není naším prvním prestižním osvědčením v tomto roce. Počátkem dubna Karol Veleba obhájil – rovněž potřetí – status Google Certified Trainer. Ve stejnou dobu naše bratislavská specialistka sociálních sítí Alica Šromovská získala certifikát Facebook Blueprint Certification, což je nejvyšší osvědčení, jakého lze od Facebooku docílit.