(Čeština)

Ľutujeme, táto stránka je dostupná len v Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 


 

Konkrétní příklady na konkrétních klientech. Čísla hovoří za nás, rádi se podělíme o naše zkušenosti a know-how.

MAUS s.r.o. / Effectivní SEO

Společnost MAUS s.r.o. je majitelem e-shopu premobily.sk, který poskytuje mobilní příslušenství.
Cílem bylo navýšit tržby a prodej společnosti formou SEO optimalizace.

 

image

 

“Aktuálne som maximálne spokojný so službami, ako aj s prístupom pracovníkov. Spolupráca je ukážková a postupom času je vidieť prácu zamestnancov spoločnosti Efffectix, pretože e-shop rastie a objednávky pribúdajú, ako aj moja stránka sa na googli vo vyhľadávaní posúva.”


Navýšení prodeje
pomocí SEO
Detail studie (PDF, 271 KB)

 

Renault Retail Group / PPC

Úlohou byla podpora nových modelů vozů Renault Kadjar, který již na českém trhu byl a Renault Talisman, který měl přijít na trh koncem roku 2015. Dále pak podpora předobjednání testovací jízdy nového modelu Renault Talisman, podpora objednání testovacích jízd ostatních modelů vozů Renault a Dacia, propagace servisu a propagace náhradních dílů pro vozy Renault a Dacia.
image

 

“Se společností Effectix.com jsem dlouhodobě spokojena. Jsou to profesionálové, na jejichž rady a doporučení se mohu plně spolehnout. Spolupráce s nimi je pro naši společnost přínosem. ”


Podpora nových modelů
Detail studie (PDF, 280 KB)

 

 

Provident s.r.o. / PPC a RTB kampaně

Cílem bylo navýšit nově příchozí návštěvníky pomocí RTB a PPC kampaní.

 

image

 

“S Effectix.com spolupracujeme dlouhodobě a jsme velmi spokojení. Jsou to profíci ve výkonnostním marketingu. Spravují nám PPC a RTB kampaně, včetně návrhů a výroby bannerů do kampaní. Komunikace s nimi je vysoce profesionální a zároveň velmi přátelská. Na příjemných setkáních s partnery z Effectixu sdílíme naše plány do budoucna a Effectix pro nás vždy připraví vhodné řešení a návrhy, jak se k dané věci postavit, co udělat, na co si dát případně pozor. Vždy nás upozorní na novinky v online světě a okamžitě na ně zareagují tak, aby naše kampaně běžely stále stejně dobře. ”


Navýšení návštěvnosti
pomocí PPC a RTB
Detail studie (PDF, 240 KB)

 

 

GABON spol. s r.o. / SEO

Se spoločností Gabon probíhala dlouhodobá spolupráce v rámci SEO aktivit a linkbuildingu, díky čemu se dařilo přinášet jak regionálně cílené zakázky, tak zakázky celorepublikové. Stanovené cíle byly dosaženy i díky úzké spolupráci s klientem
image

“Služby Effectix.com nám přinesly množství nových zákazníků, kteří se kromě jiného výborně orientují na našich webových stránkách. Spolupráci se společností každému vřele doporučujeme.”
Josef Nikodem, jednatel

 

Mavisys / SEO, PPC

Dlouhodobá realizace PPC kampaní pro dva weby společnosti s cílem optimalizovat náklady na objednávku. Práce zahrnovaly i SEO optimalizaci.
image

“Se společností Effectix.com spolupracujeme už od roku 2013. Pomáhají nám navyšovat množství objednávek a současně snižovat náklady na jednotlivé objednávky.”
Vojta Novotný, Marketing Manager

 

Toyota Material Handling / SEO, PPC

Opakovaná spolupráce na podpoře webů společnosti včetně e-shopu, optimalizace PPC kampaní, SEO a copywriting.
image

“Poradenství společnosti Effectix využíváme opakovaně už čtvrtým rokem, díky čemu se nám daří efektivně využívat prostředky investované do marketingu.”
Radek Vytiska, Specialista Online marketingu

 

Agentura M-S-P / SEO, PPC

Několikaletá spolupráce zahrnující rozvoj projektu Prague Car Festival, SEO a PPC aktivity, kampaň na sociálních sítích a konzultační práce. Spolupráce byla rozšířená o další projekty, např. Transport Expo

“S týmem společnosti Effectix jsme začali spolupracovat na podpoře našeho projektu Prague Car Festival. Díky pozitivní zkušenosti rozšiřujeme spolupráci i na další projekty.”
Martin Apeltauer, jednatel

 

2GIS / PPC

Se společností 2GIS probíhala spolupráce na propagaci jejich celosvětové aplikace. Aplikaci jsme propagovali v systémech AdWords a Sklik.

“Propagace aplikace «2GIS» firmou Effectix byla v minulosti velmi úspěšná. Vaše profesionalita je evidentní a proto jsme velmi rádi, že jsme s Vámi mohli společně pracovat.”
Jan Vališ, ředitel

 

EU regaly / PPC

Dlouho trvající spolupráce na propagaci a prodeji regálového řešení pro firmy. Propagace webových stránek klienta pomocí PPC systémů (AdWords a Sklik) a formou linkbuildingu pro zlepšení odkazového profilu klienta.

“Děkuji Vám za nový report. Vše se opravdu velmi dobře vyvíjí – e-shop přináší další nové zákazníky a konverze přibývají.”
Miroslav Urban – majitel