Služby, se kterými budete i vy efektivní

Pouštíme se jen do toho, co opravdu umíme. A protože toho umíme hodně, jsme schopni postavit a realizovat kompletní kampaně, jak výkonnostní, tak kreativní. Kombinované samozřejmě také.

Export

 

Díky našim znalostem a zkušenostem dokážeme etablovat české firmy na zahraniční trhy, ať už je to Kanada, USA, Španělsko nebo Japonsko.

 

> Více

Strategie

 

V online světě do sebe vše musí zapadat. Pomáháme proto našim klientům s kompletním nastavením jejich online strategie.

 

> Více

Videa

 

V současné době, kdy uživatelé obecně málo čtou, je video stěžejní. Natočíme a sestříháme shoty, jež vaši cílovku dostanou do kolen.

 

> Více

Analýzy

 

Čas od času je třeba důkladně se podívat do útrob vašeho onlinu, abychom zjistili, co funguje skvěle a kde je naopak třeba přidat.

 

> Více

Školení

 

Některé společnosti si chtějí výkon a obsah tvořit sami, ale neví jak. Od toho pořádáme školení, na nichž vám předáme naše know how.

 

> Více

Shoptet

 

Máte eshop na Shoptete? Máme s marketingem na této platformě výborné zkušenosti a rádi vám poradíme, jak vaši šablonu vylepšit a jak na Shoptete dělat účinný marketing. Nikoho lepšího nenajdete.

 

> Kontaktujte nás

Strategie

 

Strategie See – Think – Do – Care pomáhá našim klientům uchopit marketing komplexněji. Tato strategie řeší celý nákupní nebo poptávkový proces zákazníka.

 

> Chci navrhnout strategii

Brand

Brand

Export

PPC

 

Měsíčně trávíme na PPC kampaních více než 900 hodin. Klientům spravujeme kredit za 4 500 000 Kč v ČR a 120 000 EUR na Slovensku. U 143 klientů máme průměrný konverzní poměr 4,92 % a měsíčně realizujeme více než 790 000 kliků, které v průměru přináší 41 000 konverzí. A abychom pracovali efektivně, používáme aktuálně 16 scriptů.

 

> Chci audit kampaní zdarma

SEO

 

Moderní SEO řeší nejen zviditelnění webů ve vyhledávačích a navýšení návštěvnosti, ale i zlepšení konverzního potenciálu. SEO (z anglického Search Engine Optimization) představuje soubor technik a postupů, jak zajistit jednoduché nalezení webu v přirozeném vyhledávaní a přivést tak relevantní organickou návštěvnost.

 

> Více info

Podívejte se na naše reference
a case study

Sociální sítě

 

Sociální sítě umožňují prezentaci firem přímo v online prostředí. Cílem kampaní na sociálních sítích může být podpora brandu a PR nebo při správném nastavení a práci s reklamními systémy je možný i přímý prodej. Sociální sítě se tak nestávají jen komunikačním a propagačním prvkem, ale i jedním z prodejních kanálů.

 

> Více o marketingu na sociálních sítích

Zbožové srovnávače

 

Zbožové srovnávače jsou weby, na nichž uživatelé porovnávají ceny zboží a kvalitu poskytovaných služeb jednotlivých e-shopů. A pokud se s nimi pracuje správně, jsou mimořádně efektivním prodejním kanálem, jelikož dokáží na váš web přivést relevantní zájemce o vaše služby či zboží. Pojďte vliv srovnávačů zúročit s námi!

Ozvěte se nám a my vám
poradíme správnou strategii

Videomarketing

 

Videomarketing představuje široké spektrum videoformátů, přizpůsobených potřebám a cílům klienta. Videa jsou zásadní pro vytvoření populární a silné image firmy a jakoukoliv marketingovou komunikaci postavenou na přitažlivosti, variabilitě, unikátnosti a dynamickém formátu videomateriálu. Cílem videomarketingu je upoutat, informovat a bavit. V současnosti, kdy uživatelé obsah raději přijímají skrze obraz než řádky, je práce s videem efektivnější, než je tomu u klasických textových formátů.

 

> Viz naše reference

Analýzy

 

V našem portfoliu se můžete setkat s analýzami uživatelské přívětivosti (UX design), SEO analýzami a analýzami v širokém spektru vylepšování vašeho webu. Součástí těchto analýz je mimo jiné i získání relevantních údajů o vaší konkurenci, doporučení ohledně zacílení a rozsáhlá data z trhu. Heslo kdo neměří, ten neřídí je klíčem k úspěchu v internetovém podnikání. Bez hloubkových analýz, které jsou základním a startovacím bodem efektivní propagace vašich projektů, není možné se posunout dál.

Školení

 

Neustálé vzdělávání je pro orientaci v online marketingu klíčové, jelikož trendy se neustále mění, vznikají nové nástroje a stávající se aktualizují a trh se čím dál více přizpůsobuje potřebám zákazníků. Informací a novinek je tak velké množství.

My všechny tyto atributy sledujeme a získané informace všem zájemcům prostřednictvím našich školení předáváme. Proškolíme vás ve všech oblastech internetového marketingu, díky čemuž získáte praktické informace a zkušenosti a dozvíte se o novinkách a trendech týkajících se zvoleného tématu.