ALEXANDER VISNYAI

CBDO – Chief business development officer

Ve společnosti Effectix.com jsem už sedm let a za tu dobu jsem si prošel jak klasické obchodnické, tak i manažerské pozice. Dnes je mým hlavním úkolem dohlížet na to, abychom klientům přinášeli dlouhodobá efektivní marketingová řešení.

Nemám rád lži, podrazy a intriky a když ráno vstanu, chci se s klidným srdcem podívat v zrcadle sám sobě do očí. Tuto filozofii se snažím aktivně přenášet i na náš sales a accounting. Výsledkem je, že máme díky tomuto rovnému přístupu mnoho klientů, kteří jsou s námi více než 4 roky a tak, jak pomáháme v růstu jejich businessu, rosteme i my sami jako agentura.

MOJE ODBORNOST

V oblasti marketingu a obchodu jsem si dlouhá léta “prošlapával” terén, kdy jsem pravidelně každý den komunikoval s klienty, pečoval o ně a samozřejmě aktivním způsobem akvizoval nové. Díky tomu jsem získal nepřeberně velké množství zkušeností v oblasti obchodních dovedností a samozřejmě i v oblasti online marketingu. V posledních 3 letech se zaměřuji především na budování komplexních marketingových strategií. Mojí vášní je leadership a osobnostní rozvoj, kterému se věnuji 10 let a stále hledám cesty, jak se v této oblasti zlepšovat a posouvat vpřed.
OBCHODNÍ DOVEDNOSTI 0
ONLINE MARKETING 0
SEE-THINK-DO-CARE 0
PÉČE O KLIENTY 0
LEADERSHIP 0
OSOBNOSTNÍ RŮST 0
MOTIVACE 0

MÉ ČLÁNKY

Ako začať podnikať na internete? (1. časť)

Za posledných desať až pätnásť rokov sme si zvykli, že vedľa klasického tradičného podnikateľského prostredia sa objavuje prostredie nové – internetové. Tento business kanál zmenil zaužívané pravidlá podnikania a vytvoril veľké množstvo nových príležitostí.

 

Pokračovanie článku…

Ako začať podnikať na internete? (2. časť)

Mnoho internetových projektov končí, i napriek zaujímavému nápadu, hneď na začiatku bez toho, aby výraznejšie rozvinuli svoj potenciál. Často je to spôsobené tým, že majiteľ projektu podcenil prípravu pred jeho samotným spustením alebo zle odhadol jeho trhový potenciál.

 

Pokračovanie článku…

Akými kanálmi propagovať svoj nový e-shop? (4. časť)

Od chvíle, keď si zriadite web alebo e-shop, budete neustále riešiť jednu veľkú dilemu. Ako dosiahnuť to, že bude mať web návštevnosť, respektíve, akým spôsobom osloviť internetových užívateľov so záujmom o váš produkt/službu a ako ich premeniť na koncových zákazníkov?

 

Pokračovanie článku…

Potraviny online: Toto by ste mali vedieť ešte pred nákupom

Už ste vyskúšali nákup potravín cez internet? Až 95 percent Slovákov má s nakupovaním v e-shopoch dobré skúsenosti. Platí to aj pre online nakupovanie potravín. Naozaj sa môžete spoľahnúť, že vám ich prinesú čerstvé?

 

Pokračovanie článku…

Chcete nastavit správnou online strategii?

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.