Creativity is intelligence having fun!

- Albert Einstein

Ondráš Petržilka

Ondřej Petržilka
Art Director

Bannery vám udělají všude.
Pro kreativní koncepty se chodí k nám.

Obsahová strategie

Vymyslíme contentovou strategii, která stmelí ekosystém vašeho marketingu do uceleného celku. Od homepage až po blog, který bude fungovat z hlediska SEO a hotové články poskytnou potravu pro vaše věčně hladové sociální sítě.

Produkce

Kompletní servis od A do Z. Psaní scénářů, natáčení, focení, postprodukce, sound design. Prostě všechno, co potřebujete k realizaci i toho nejšílenějšího nápadu. Řekněte si, co chcete – nás za ty roky už nic nepřekvapí. 

Idea making

HEURÉKA! To nejdůležitější na celé kreativitě je sakra DOBRÝ NÁPAD! Naši kreativci jsou připraveni na pořádný brainstorming. A pak pořádně šlápneme do práce na vašem mediálním obrazu! Jste připraveni stát se love brandem?

Bannery

Náš art director je tak trochu Chuck Norris. V non-stopu do zavíračky sice nevydrží – byť v jeho případě tomu párkrát nebylo daleko – ale jinak zvládne téměř vše. Je libo si ho otestovat? Připravte si pro něj pořádnou výzvu!  

Brand & logo manuál

Jak už jsme psali nalevo, náš art director je Chuck Norris. Nejen, že bannery dává levou zadní, ale obrazové manuály jsou teprve jeho specialitou. Buďte u nás jako v restauraci a vyberte si z lístku majstrštyk našeho šéfika.

Copywriting

A náš kopík je Merlin. Dobrý copy je tak trochu magie a Roman umí fakt čarovat. Líbí se vám texty, které zrovna čtete? Jestli ano, tak není třeba psát autorovi pochvalný komentář, ale poptávku na naše služby už zaslat můžete.

Ondřej Petržilka
Art Director

Kreativita a výkonnostní kampaně dohromady

V reklamě jsem začínal v roce 2002 v tehdejším Euro RSCG (dnes Havas) jako DTP junior. Byl jsem naprosto ohromen z celého procesu, kdy se z jednoduché myšlenky stává ucelený koncept, kterému můžete dát jedinečnou vizuální podobu. A to je něco, co mě na reklamě ohromně baví dodnes.

V průběhu let jsem prošel několika agenturami – a to jak velkými (Y&R, Leo Burnett, Kaspen), tak i malými designovými studii. Vyzkoušel jsem si krátký zahraniční internship, vystudoval multimédia na Univerzitě Tomáše Baťi ve Zlíně a nyní jsem se připojil k Effectixu, abych pomohl dostat kreativu a vizuály kampaní na špičkovou úroveň. Jestli se mi to daří už nechám na vašem posouzení.

Poptejte grafiku

Ukazka_grafik_Ondras

eliska

effectix-na-vystave

Ukazka_grafik_Ondras

klara-faiglova

jana-rebicerova

Daniela Kántorová
Idea Maker 

Znak úspěchu
je dělat to jinak

Reklamní svět mě provází již od útlého dětství. Už jako malá jsem trávila dny psaním pohádek, scénářů a následným natáčením videí na starou kameru. Záliba ve vymýšlení a natáčení mě pohltila natolik, že jsem se rozhodla studovat filmovou tvorbu a následně se ponořila více do světa marketingu.

Za svých 10 let praxe jsem prošla jak korporáty (VLM, Bauer media), tak i reklamními agenturami a v neposlední řadě jsem pracovala i na straně klienta (ALBIXON). Tvořila jsem strategii a obsah pro značky, jako je například Česká spořitelna, Škoda Auto, Medical Clinic, Mentor a další. Mám za sebou vydání knihy pod hlavičkou Albatrosu a v příštím roce se chystám na vydání další. Mým cílem je napsat příběh vaší značky neotřelým způsobem. Budu s vámi od začátku až do konce.

Poptejte KREATIVU

Průběh spolupráce

Dílčí služby v rámci grafiky

Obsahová a online grafika

Vybavíme vás online grafikou, sadou bannerů pro obsahové kampaně (Ads + Sklik) i sociální sítě – včetně Facebooku, Instagramu a LinkedInu. Získáte vizuálně přitažlivé a funkční příspěvky, které zaujmou vaši cílovou skupinu zákazníků.

Tvorba loga a redesign

Vytvoříme, nebo předěláme váš firemní znak na míru. Originální a zapamatovatelné logo je nedílnou součástí podnikání. Zpracujeme několik variant návrhů, z nichž se vybere jeden, který nadále rozpracujeme. Pomůžeme vám tak s tvorbou firemní identity.

Tiskoviny

Vše připravíme na míru a v jednotném firemním designu. Pozvánky, visačky, vizitky, roll-upy, firemní desky a jiné reklamní materiály, které vašeho zákazníka – potenciálního i stávajícího – zaujmou. Vytvoříme grafický návrh, který připravíme a dodáme v tiskové kvalitě.

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl