Radim Kracík
Technický ředitel

Víte, co je to remarketing? Zjistěte jak ho nastavit v Google Ads a Skliku!

Dnes jsme si pro vás připravili rozsáhlý článek, ve kterém detailně rozebereme remarketing, který je už dlouhé roky ohromně důležitý pro online reklamu. Vysvětlíme vám, co to vlastně remarketing je a jak funguje, kdo ho může využít, jak ho nastavit a na závěr si ukážeme reálné výsledky takových kampaní.

Více

Zákaznické trendy v roce 2021

Současná, už více než rok trvající koronavirová situace má dopad na změnu spotřebitelského chování. Dle společnosti Google lze nově spotřebitele rozdělit do 4 archetypů. 

Více

Kompletní průvodce Nákupy Google: Jak je maximálně využít ve svůj prospěch?

Dnes jsme si pro vás připravili kompletní návod na Google nákupy. Řekneme vám, co to vůbec Google nákupy jsou, kde se zobrazují, jak fungují a taky vám detailně přiblížíme nastavení a ukážeme reálné výsledky. Těšíte se?

Více

Jaké změny jsme v roce 2020 učinili ve fungování firmy a jak se osvědčily?

Minulý rok se pro nás v Effectixu nesl na vlně interních změn, které měly vliv na samotnou strukturu firmy. Z mého pohledu se jedná o zlomový krok, který vidím jako jeden z nejvýraznějších od roku 2015, kdy Effectix prošel kompletní transformací.

Více

NÁVOD: Unwanted referrals v GA 4

Google Analytics 4 trpí mnoha neduhy nových produktů. Některé z těchto dětských nemocí jsme zmínili v článku Google Analytics 4 - revoluční změna?.  Jednou z pomyslných nemocí z nich byl i nekontrolovatelný self-referral traffic a nemožnost vyjmout určité odkazující zdroje z konverzní trasy.

Více

Přečtěte a vyzkoušejte si náš rychlý návod na nasazení Facebook Pixelu!

Facebook pixel je základní analytický nástroj pro reklamní platformu Facebook, díky kterému se do platformy dostávají informace o chování uživatelů na webu. 

Více

6 užitečných aplikací pro skvělý live stream

V našem předchozím článku, jste se mohli dočíst jak začít s live streamem na sociálních sítích Instagramu, Facebooku, TikToku a YouTube.  Ale jsou i jiné možnosti pro online vysílání. Jaké další platformy můžeme využít? 

Více

Jak na správný live stream? Zjistěte, co všechno zrovna vám přinese!

Ptáte se, jak na správný live stream? V našem článku přinášíme několik tipů, které vám usnadní se na něj správně připravit. 

Více

Jak na efektivní tvorbu DSA kampaní z page feedu? Podívejte se na náš návod!

DSA kampaně jsou dobrý sluha, ale zlý pán. Pokud je chcete mít maximálně pod kontrolou, není nic lepšího, než je tvořit ze seznamu stránek a strukturovat pomocí štítků.

Více

Pozvánka na webinář 8 skvělých triků, jak ovládnout Instagram

Srdečně vás zveme na náš webinář! Náš social team připravil celou řadu praktických, a především fungujících tipů. Nedaří se vašim produktům či službám na poli Instagramu prorazit? Nevypadá váš profil příliš atraktivně? Chtěli byste spolupracovat s influencery, ale nevíte jak a kde začít? To a mnohem více se…

Více

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl