Proč existuje Effectix, proč jsme tady?

Jsme zde od toho, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS

karol-veleba-effectix2

Karol Veleba
CEO | Co-owner

Místo pro ty nejlepší

Vždy chceme maximum. Zakládáme si na profesionalitě. Nespokojíme se s průměrem. Jsme vidět. Přednášíme na prestižních konferencích. Pořádáme workshopy na univerzitách. Školíme klienty. Máme na sebe jen ty nejvyšší nároky. A splňujeme je.

Radim Kracík
CTO

Schopní lidé jsou základ. Kooperace je nepostradatelná. Dobré vztahy mezi lidmi umožňují plynulý běh projektů. Proto jsme si definovali hodnoty, kterými se řídíme. 

radim-new

Dominik Kohel
Head of CZ Sales Team

K našim klientům přistupuje vždy co nejvíce transparentně a čestně. Jedině tak vybudujeme s našimi klienty dlouhodobý vztah. 

dominik-1

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ

Čemu věříme

Jsme zde od toho, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

Vážíme si jeden druhého

Jsme parta unikátních osobností. Občas to mezi námi zajiskří. Od toho máme jednu zásadu: respektovat se za každé situace. Díky tomu řešíme problémy racionálně. A ve finále pro vás odvedeme tu nejlepší práci.

Problémy nezamlčujeme, ale řešíme

Za každých okolností se snažíme dostat ze sebe to nejlepší. Ale ne vždy jde vše podle plánu. Žádná cesta na vrchol není rovná. Proto každý zádrhel řešíme hned. Nechat někde něco vyhnít? To není náš styl.

Jsme spolehliví a zodpovědní

Rádi se při práci bavíme. Ale něco za něco. Každý musí mít všechny své povinnosti v pořádku. Klienti nám svěřili svou důvěru. A tu nesmíme zklamat. Tímto se vždy v práci řídíme.

Jsme tu pro naše zákazníky

Jednu věc ví u nás každý: bez našich klientů jsme ničím. A proto jsme vůči nim vždy maximálně vstřícní. Právě tohle z nás dělá pro naše zákazníky skutečné partnery.

Jediná spolupráce je férová spolupráce

Ke svým klientům jsme maximálně upřímní. I když to občas zabolí. Ale že bychom pro své zákazníky stavěli vzdušné zámky? Tím bychom jim nic nepřinesli. Prázdné sliby a falešné naděje u nás nečekejte.

Jsme aktivní

Klient na prvním místě. To pro nás není prázdná fráze. Jsme komunikativní. Sami přicházíme s nápady. Upozorňujeme na potenciální rizika. S námi nejsou naši klienti nikdy sami.

Myslíme na budoucnost

Náš cíl je dlouhodobá prosperita klienta. Nefandíme krátkodobým řešením na efekt. Víme, co vám bude fungovat za několik měsíců. Možná i let. A to vám také doporučíme.

Jsme Česko-slovenská firma

Jsme v Praze i v Bratislavě. Pravidelně se setkáváme. Společně pracujeme na Česko-slovenských projektech. Pokrytí obou trhů je pro nás hračka. Chcete prorazit na slovenském trhu? Lepšího partnera nenajdete.

Chceme být nejlepší

Svými vysokými ambicemi jsme se nikdy netajili. Neustále na sobě pracujeme. A rosteme. Kam až to dotáhneme? Uvidíme. Ale jedním si buďte jistí: vždy pro vás uděláme maximum.

Staň se součástí našeho týmu.

Přejít na kariéru

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl