Kdo jsme

Jsme odborníci a svou práci milujeme

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

Více o našem přístupu

kdo-jsme-effectix

CEE region nám říká pane.

Od SEO po PPC. Od Atlantiku k Baltu. Dostaneme váš produkt či službu do Evropy. Spolupracujte s námi! A uspějte na nových trzích.

Jak úspěšně expandovat?

effectix

Partnerství, kterými se můžeme chlubit

Premier Google Partner 2024

Premier Google Partner 2024

Jen 3 % agentur v celé ČR. Nejpřísnější kritéria na kvalitu práce. Růst spravovaných reklamních investic. To jsou nové požadavky na Google Premium Partnera. A my patříme do té exluzivní skupiny. Díky tomu máme přístup k VIP podpoře od Google. Data, nástroje, vědomosti. To vše pomáhá našim klientům.

CEE Digital Alliance

CEE Digital Alliance

15 nejlepších agentur ve střední a východní Evropě. 2 působí v Čechách. A jednou z nich jsme my. Díky tomu vám dokážeme nastavit efektivní zahraniční marketingové kampaně. PPC. SEO. Sociální sítě. Dosáhneme úspěchu na všech frontách a ve všech zemích. Protože exportní marketing nezná hranice.

Meta Certified Marketing Developer

Meta Certified Marketing Developer

Nejvyšší certifikát od Facebooku. Pro jeho získání jsme museli prokázat rozsáhlou orientaci ve světě sociálních sítí. A náš odborný tým to dokázal. Díky tomuto osvědčení vám v oblasti sociálních platforem nabízíme výrazně kvalitnější služby než je všeobecný standard.

Meta Business Partner

Meta Business Partner

Jsme Meta Business Partner. Dokážeme využívat dostupné technologie, inovativní nástroje a moderní postupy pro digitální marketing na sociálncích sítích. Naším společným cílem je maximalizovat návratnost investic a dosahovat vynikajících výsledků.

Asociace komunikačních agentur

Asociace komunikačních agentur

Asociace komunikačních agentur je nejvýznamnější výběrová organizace v oblasti komerční komunikace od roku 1992. My jsme hrdí členové. Díky tomu máme přístup k exkluzivnímu vzdělávání, nejžhavějším novinkám z trhu a zároveň jsme pod drobnohledem dodržování etických standardů. 

Zlatý Shoptet partner

Zlatý Shoptet partner

Vyznáme se ve všech funkcích Shoptetu a zároveň jsme získali desítky pozitivních referencí od klientů Shoptetu. Jsme ideální partner, který vám pomůže získat maximum z vašeho e-shopu na Shoptetu díky divizi Shoptimist.

Máme už něco za sebou

15

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

80+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Dodáme řešení pro:

Pojďme se potkat a lépe poznat. Třeba hned.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl