Kdo jsme

Jsme odborníci a svou práci milujeme

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

Více o našem přístupu

kdo-jsme-effectix

CEE region nám říká pane.

Od SEO po PPC. Od Atlantiku k Baltu. Dostaneme váš produkt či službu do Evropy. Spolupracujte s námi! A uspějte na nových trzích.

Jak úspěšně expandovat?

effectix

Partnerství, kterými se můžeme chlubit

Google Partner

Google Partner

Jen 18 agentur v celé ČR. Nejpřísnější kritéria na kvalitu práce. Rust spravovaných reklamních investic. To jsou nové požadavky na Google Partnera. A my patříme do té exluzivní skupiny. Díky tomu máme přístup k VIP podpoře od Google. Data, nástroje, vědomosti. To vše pomáhá našim klientům.

Google Certified Trainer

Google Certified Trainer

Tento certifikát označuje skutečného profesionála. Vizionáře online marketingu. Chodící studnici vědomosti. Google Certified Trainer vzdělává celý trh. Má znalosti i zkušenosti. Je to osobnost, která má co říct. V Effectixu to je Milan Markovič.

CEE Digital Alliance

CEE Digital Alliance

15 nejlepších agentur ve střední a východní Evropě. 2 působí v Čechách. A jednou z nich jsme my. Díky tomu vám dokážeme nastavit efektivní zahraniční marketingové kampaně. PPC. SEO. Sociální sítě. Dosáhneme úspěchu na všech frontách a ve všech zemích. Protože exportní marketing nezná hranice.

Meta Certified Marketing Developer

Meta Certified Marketing Developer

Nejvyšší certifikát od Facebooku. Pro jeho získání jsme museli prokázat rozsáhlou orientaci ve světě sociálních sítí. A náš odborný tým to dokázal. Díky tomuto osvědčení vám v oblasti sociálních platforem nabízíme výrazně kvalitnější služby než je všeobecný standard.

Meta Business Partner

Meta Business Partner

Jsme Meta Business Partner. Dokážeme využívat dostupné technologie, inovativní nástroje a moderní postupy pro digitální marketing na sociálncích sítích. Naším společným cílem je maximalizovat návratnost investic a dosahovat vynikajících výsledků.

Asociace komunikačních agentur

Asociace komunikačních agentur

Asociace komunikačních agentur je nejvýznamnější výběrová organizace v oblasti komerční komunikace od roku 1992. My jsme hrdí členové. Díky tomu máme přístup k exkluzivnímu vzdělávání, nejžhavějším novinkám z trhu a zároveň jsme pod drobnohledem dodržování etických standardů. 

Máme už něco za sebou

13

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

80+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Dodáme řešení pro:

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl