Kdo jsme

Jsme odborníci a svou práci milujeme

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

Více o našem přístupu

CEE region nám říká pane.

Od SEO po PPC. Od Atlantiku k Baltu. Dostaneme váš produkt či službu do Evropy. Spolupracujte s námi! A uspějte na nových trzích.

Jak úspěšně expandovat?

effectix

Certifikáty, se kterými se můžeme chlubit

Klíčový Google Partner

Klíčový Google Partner

Jen 16 agentur z celé ČR. Nejpřísnější kritéria na kvalitu práce. Růst spravovaných reklamních investic. To jsou požadavky na Klíčového partnera Google. A my patříme do této exkluzivní skupiny. Díky tomu máme přístup k prémiové podpoře od Google. Data, nástroje, vědomosti. To vše pomáhá našim klientům.

Google Certified Trainer

Google Certified Trainer

Tento certifikát označuje skutečného profesionála. Vizionáře online marketingu. Chodící studnici vědomosti. Google Certified Trainer vzdělává celý trh. Má znalosti i zkušenosti. Je to osobnost, která má co říct. V Effectixu to je Milan Markovič.

CEE Digital Alliance

CEE Digital Alliance

15 nejlepších agentur ve střední a východní Evropě. 2 působí v Čechách. A jednou z nich jsme my. Díky tomu vám dokážeme nastavit efektivní zahraniční marketingové kampaně. PPC. SEO. Sociální sítě. Dosáhneme úspěchu na všech frontách a ve všech zemích. Protože exportní marketing nezná hranice.

Facebook Certified Marketing Developer

Facebook Certified Marketing Developer

Nejvyšší certifikát od Facebooku. Pro jeho získání jsme museli prokázat rozsáhlou orientaci ve světě sociálních sítí. A náš odborný tým to dokázal. Díky tomuto osvědčení vám v oblasti sociálních platforem nabízíme výrazně kvalitnější služby než je všeobecný standard.

Facebook Marketing Partner

Facebook Marketing Partner

Jsme jeden z 27 Facebook Marketing Partnerů v České republice. Tento certifikát společnost uděluje pouze ověřeným agenturám a nabízí celou řadu nadstandardních benefitů. Našim klientům tak můžeme nabídnout třeba rozšířené analytické nástroje nebo prioritní Facebook podporu.

Asociace.biz

Asociace.biz

Asocaice.BIZ je významné české sdružení dodavatelů internetových řešení. Má celkem 15 členů. A jedním z nich jsme my. Posláním této aliance je změnit divoký svět internetu v kultivované a férové prostředí. Řečeno jinak: jsme nositelem etických hodnot v tak trochu agresivní digitální džungli.

Máme už něco za sebou

12

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

50+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Dodáme řešení pro:

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl