Kdo jsme

Jsme odborníci a svou práci milujeme

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

Více o našem přístupu

kdo-jsme-effectix

CEE region nám říká pane.

Od SEO po PPC. Od Atlantiku k Baltu. Dostaneme váš produkt či službu do Evropy. Spolupracujte s námi! A uspějte na nových trzích.

Jak úspěšně expandovat?

effectix

Partnerství, kterými se můžeme chlubit

Premier Google Partner 2024

Premier Google Partner 2024

Jen 3 % agentur v celé ČR. Nejpřísnější kritéria na kvalitu práce. Růst spravovaných reklamních investic. To jsou nové požadavky na Google Premier Partnera. A my patříme do této exluzivní skupiny. Díky tomu máme přístup k VIP podpoře od Google. Data, nástroje, vědomosti. To vše pomáhá našim klientům.

CEE Digital Alliance

CEE Digital Alliance

15 nejlepších agentur ve střední a východní Evropě. 2 působí v Čechách. A jednou z nich jsme my. Díky tomu vám dokážeme nastavit efektivní zahraniční marketingové kampaně. PPC. SEO. Sociální sítě. Dosáhneme úspěchu na všech frontách a ve všech zemích. Protože exportní marketing nezná hranice.

Meta Business Partner

Meta Business Partner

Jsme Meta Business Partner. Dokážeme využívat dostupné technologie, inovativní nástroje a moderní postupy pro digitální marketing na sociálncích sítích. Naším společným cílem je maximalizovat návratnost investic a dosahovat vynikajících výsledků.

Zlatý Shoptet partner

Zlatý Shoptet partner

Vyznáme se ve všech funkcích Shoptetu a zároveň jsme získali desítky pozitivních referencí od klientů Shoptetu. Jsme ideální partner, který vám pomůže získat maximum z vašeho e-shopu na Shoptetu díky divizi Shoptimist.

Mergado Zlatý partner

Mergado Zlatý partner

Jsme Zlatý Certifikovaný Mergado partner. Pro naše e-commerce klienty spravujeme a optimalizujeme produktové feedy. Zlepšujeme inzerci na zbožových srovnávačích, sociálních sítích, marketplaces a dalších systémech. Díky prioritní podpoře a certifikovaným specialistům mají naši klienti záruku špičkových služeb.

Google Accelerate

Google Accelerate

Jdeme s dobou. Adoptujeme využití AI na mnoha úrovních. Milníkem na této cestě je součást v exkluzivním programu na pozvání - Google Accelerate for Agencies. Oficiální program od Google k odemčení potenciálu AI.

BlueWinston Certified Partner

BlueWinston Certified Partner

Jsme certifikovaný partner nástroje BlueWinston na automatizaci produktových reklam. Naše propagace jsou tak efektivnější a našim klientům snižují náklady na inzerci.

Česká asociace umělé inteligence

Česká asociace umělé inteligence

Jeden z důkazů, že AI bereme vážně. Jsme partneři platformy pro vzdělávání, networking, šíření informací, porozumění i hledání příležitostí, jak využívat umělou inteligenci pro lepší budoucnost. 

Máme už něco za sebou

15

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

80+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Dodáme řešení pro:

Pojďme se potkat a lépe poznat. Třeba hned.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl