Vytvořte si osobní vztah se zákazníky díky e-mail marketingu

Nejen, že je e-mailing nejvýdělečnější online kanál. Navíc je to osobní forma komunikace díky, které si vybudujte se zákazníky pevný a dlouhodobý vztah. Pokud to s e-mailingem myslíte opravdu vážně, pak jsou pro vás naši specialisté tou správnou volbou.

E-mail marketing specialista

Lukáš Vlášek
E-mail Marketing Specialist

Co vám spolupráce přinese

Personalizace

Přizpůsobte obsah svých e-mailů každému zákazníkovi na míru. Popřejte jim k výročí, oslovujte je jménem nebo jim k narozeninám nabídněte slevu. Dejte jim pocit výjimečnosti a uvidíte, že vám to vrátí navýšením hodnoty průměrného košíku.

Doručitelnost

Máte krásnou šablonu, ale žádné výsledky? Nástroje, se kterými pracujeme, garantují až 99,9% doručitelnost. Máte tak jistotu, že vaše (news)lettery skončí v těch správných e-mailových schránkách.

Machine learning

Učíme se z vašich dat a díky tomu poznáme, co vaše zákazníky skutečně zajímá. Následně jim dokážeme nabídnout produkty a informace, které je nedávno zaujaly.

Lukáš Vlášek
E-mail Marketing Specialist

Jak dosáhneme reálného výsledku

Začneme auditem, kdy se – mimo jiné – podíváme na doručitelnost vašich mailů. Následně navrhneme komplexní strategii. Vytvoříme vám responzivní šablony. Připravíme automatizované, personalizované a segmentované kampaně s vysokou relevancí a konkrétními nabídkami pro vaše zákazníky.

Poptejte e-mail marketing

Email Marketing specialista

Dílčí služby v rámci e-mailingu

Audit e-mailingových kampaní

V rámci celkové analýzy vašeho účtu se podíváme na angažovanost vaši databáze a použití segmentace. Na základě výsledků auditu vám navrhneme jak zlepšit doručitelnost. Dále optimalizujeme sběr nových kontaktů a zkonzultujeme vizuál vaší šablony.

A/B testování

Rozhodujte se na základě přesných dat. Využívejte A/B testování pro každý detail, porovnávejte více variant e-mailů či jejich předmětů. Jen díky pravidelnému a kontinuálnímu testování zjistíte, co na zákazníky skutečně funguje, a v čem je třeba se naopak zlepšit.

Tvorba e-mailových šablon

Šablony, které pro vás vytvoříme, přizpůsobíme vašim potřebám a firemní identitě. Díky tomu budete posílat krásné responzivní e-maily, které se správně zobrazí jak na mobilních telefonech, tak na počítači a notebooku.

Automatizační scénáře

Nastavíme vám automatizované kampaně na základě vámi zvolených podmínek a chování vašich zákazníků. Pošlete zákazníkům poděkování za jejich nákup a nabídněte jim třeba dopravu zdarma na další nákup. Můžete jim také připomenout rozpracovanou objednávku nebo jim jen popřát k svátku. Za pomoci automatizovaných scénářů budeme reagovat na navštívené stránky, kategorie produktů nebo uskutečněné objednávky. Doručíme tak vašim zákazníkům relevantní obsah.

Úspěchy u našich dlouhodobých klientů

Navýšení tržeb

+51%

Snížení CPA

-42%

Navýšení tržeb

+234%

Ušetřený kredit

+16%

Poptejte PPC kampaň

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl