Využijte potenciál zahraničních trhů

Proč do toho jít s námi

Expanze

Od SEO po PPC, od Atlantiku k Baltu

Přerostli jste česko-slovenský trh? Expandujte do zahraničí. Online marketing je správná cesta za hranice. Pojďte do toho s námi. Disponujeme zkušenostmi a celou řadou mezinárodních partnerů.

Chci expandovat do zahraničí 

Strategie obsahuje

PPC je absolutní základ. Bez placené reklamy se neobejdete. Stejně jako bez specialistů na výkon. My jich máme celý tým. Všichni ověnčení certifikáty. Pro vaše kampaně budou ti praví.

Více o PPC kampaních. 

Nejste na Google vidět? Potřebujete SEO. A hledáte nás. Optimalizace webu pro vyhledávače je běh na dlouhou trať. Ale v konečném důsledku se rozhodně vyplatí. Máme odborníky, nástroje i zkušenosti.

Více o SEO službách.

Využijte sílu sociálních sítí. Buďte na nich vidět! Performance máme v malíčku. Obsah také. A spolupracujeme s celou řadou influencerů. Různé platformy spravujeme pro celou řadu úspěšných firem. Následujte je i vy.

Více o reklamě na sociálních sítích.

V UX analýze odhalíme nedostatky vašeho e-shopu znepříjemňující návštěvníkům výběr, nákup a další činnosti. Současně navrhneme řešení těchto problémů. Realizací navržených řešení pak zvýšíte celkovou efektivitu a obchodní účinnost stávajícího e-shopu.

Více o UX:

Kdekoliv je třeba prezentovat produkt bez jeho fyzické přítomnosti přichází ke slovu fotografie či video. Jsme specialisté na tvorbu produktového videa a fotografie se silným interním zázemím nebo ve spolupráci špičkových partnerů.

Více o našich foto a video službách

Ještě stále chcete vědět, jak nastavit opravdu účinnou digitální strategii? Které kroky byste neměli podcenit, abyste získali výhodu nad konkurencí? Jaké nové možnosti růstu a efektivnější práce můžete získat? Jaké cíle jsou klíčové pro Váš byznys a jak je důkladně vyhodnotíte?

Více o strategickém poradenství

Chcete být vidět? Chcete aby se o Vás mluvilo? Tak pojďte vyprávět Váš příběh společně s námi! Marketing jsou emoce a emoce prodávají. Vlijeme Vaší značce dávku energie a dáme dohromady ideu, na kterou je těžko zapomenout. Znak úspěchu je dělat to jinak!

Více o našich kreativních službách

Jak vám pomůžeme?

  • Zajístíme vám přístup na nové trhy
  • Dodáme vám analýzy a data pro úspěšnou expanzi
  • Propojíme vás s vhodnými mezinárodními partnery

Přečtěte si více o našem přístupu

jiri-kratochvil-expanze

Jiří Kratochvíl
CSO

Proč si nás vybrat

15

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

80+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Google Premier Partner

Top 20 firem v Česku

Chci poptat zvýšení výkonu

Zisk nebude jen modlitba, ale realita. Napište.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl