“Máme rádi SEO a výzvy!
Pojďme společnými silami zlepšit váš web.”

Martin Jirásek / Teamleader CZ SEO

ANALÝZA
KLÍČOVÝCH
SLOV

SEO
ASISTENCE

CONTENT
MARKETING

LINKBUILDING

“Co vám SEO od nás přinese?

Návštěvnost
Kvalitní web
Lepší obsah
Povědomí o vás

Jak toho dosáhneme?

1. Podrobnou SEO analýzou
2. Analýzou klíčových slov
3. Tvorbou kvalitního obsahu
4. Implementací novinek
5. Návrhem a realizací vhodné strategie
6. Získáním kvalitních zpětných odkazů

Proč s námi?

● Sledujeme trendy a přizpůsobujeme se jim
● Neustále se vzděláváme a přenášíme novinky do praxe
● Pravidelně komunikujeme a konzultujeme naši práci
● Každý měsíc reportujeme výsledky
● Umíme se přizpůsobit vašim potřebám

Chcete zlepšit svoje pozice
v organickém vyhledávání?

Máme v SEO výsledky

Návštěvnost z Google

%

Organická návštěvnost

%

Organická návštěvnost

%

Konverzní poměr

%

Návštěvnost webu

%

Reference od zákazníků

 • 9

  “Effectix se pro nás stal klíčovým partnerem pro oblast online reklamy. Minulý rok jsme spolu otestovali reklamní kampaň zaměřenou na získávání nových leadů. Pro tento rok jsme si opakovaně vybrali pro spolupráci Effectix, tentokrát pro realizaci brandové kampaně.”

  Vendula Seibertová / Marketing manager
 • 8

  “Dobře jsme si uvědomovali, že online je pro nás v rámci marketingu jedním z klíčových témat a jsme rádi, že právě Effectix nám pomáhá v tom, aby nás naši zákazníci našli.”

  Lukáš Kordule / Marketing manager
 • 7

  “Effectix je pro nás silným partnerem, kterého jsme hledali. Zodpovědně pečují o náš online marketing v oblasti SEO a my se tak můžeme plně věnovat vývoji a prodeji našich produktů.”

  Michal Nemčok / Marketing manager
 • 6

  „So spoločnosťou Effectix sme začali spolupracovať v roku 2015, realizovali sme spoločne niekoľko on-line kampaní a reálne hodnotíme našu spoluprácu za prínosnú. Kreativita, inovatívny prístup k media mixom, praktický a efektívny prístup k on-line médiám ako aj k sociálnym sieťam, dobrý manažment komunikácie s klientom z nich robia agentúru s ktorou sa dobre spolupracuje.”

  www.up-slovensko.sk / Up Slovensko, s. r. o.

 • 5

  „Spolupracujeme so spoločnosťou Effectix už vyše 2 rokov, počas ktorých nás postupne zasvätili do „tajov“ online marketingu . Aj preto možeme s istotou napredovať,  a zlepšovať naše služby.”

  www.dublino.sk / DUBLINO SLOVAKIA, s. r. o.

 • 4

  „S Effectix sme začali spolupracovať v rámci SEO a dnes už pre nás zabezpečujú celý online marketing pre dva e-shopy. Zastrešujú nám teda všetko od vytvorenia kampane a jej kreatívy po celú propagáciu v rámci všetkých kanálov. Výsledky sa stále zlepšujú a vďaka Effectix máme pravidelne medziročné nárasty v tržbách, vďaka čomu stále rastieme a otvárajú sa nám nové možnosti. So spoluprácou sme veľmi spokojní.”

  www.mojnabytok.sk a www.omega-nabytok.sk / TRUEONE, s. r. o.

 • 2

  „Spoločnosť Effectix sa nám už takmer rok a pol stará a spravuje PPC kampane a výrazne nám pomohla aj pri prechode na náš nový web, kedy sa aj napriek prísnym štandardom našej spoločnosti postarali o čo najväčšiu optimalizáciu a funkčnosť webu. Na základe doterajších skvelých skúseností sa im zároveň chceme poďakovať za promptné riešenie našich požiadaviek, problémov a za výborné a viditeľné výsledky, ktoré sú pre nás zárukou spokojnosti. Špeciálne poďakovanie patrí p. Rusnákovi a p. Mergleskému, ktorí všetky naše podnety riešia vždy vo veľmi krátkom čase a veľa krát aj po pracovnej dobe. Veríme, že vďaka ich práci budeme naďalej dosahovať stále vyššie ciele."

  Mgr. Radka Obertová / RIJA - Bavaria s.r.o.

 • 1

  ”Naša spolupráca s Effectixom prebieha už od roku 2011, kedy nám redizajnovali webové stránky. Neskôr sme využili aj službu optimalizácie pre vyhľadávače, čo nám prinieslo efektívne výsledky aj nových zákazníkov. Vďaka Effectixu dokážeme rýchlo reagovať na nové trendy v online marketingu a neustále sa v tejto oblasti rozvíjať."

  Ing. Zuzana Brunner / Majiteľka Ambiente

 • 3

  „S agentúrou Effectix spolupracujeme už niekoľko rokov a postupne sme im odovzdali celý online marketing. S ich prácou a rýchlym prístupom sme veľmi spokojní. Investície do marketingu sa nám vďaka nim už niekoľkonásobne vrátili a spolu tvoríme stále niečo nové čo nás posúva ďalej.”

  www.kociky.sk / Kočíky.sk, s.r.o

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Cílem SEO (Search engine optimization) je zlepšení umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání a tím pádem i vyšší návštěvnost a více konverzí. V rámci SEO asistence vám vytvoříme technický audit webu s konkrétními návrhy na úpravy. Pomůžeme vám s tvorbou kvalitního obsahu na web i mimo něj – dobrý a unikátní obsah ocení nejen vyhledávače, ale i návštěvníci webu. Postaráme se také o získání zpětných odkazů na váš web.

Analýza klíčových slov

Na jaká klíčová slova se váš web umísťuje vám řekne analýza klíčových slov. Pomůže vám také s tvorbou nového obsahu, který vám přivede návštěvníky na specifické dotazy. Ve velmi konkurenčním prostředí vám analýza klíčových slov nabídne příležitosti k umístění se na méně hledané dotazy, na které vaše konkurence necílí.

Chtějte lepší SEO!

souhlas GDPR

2 + 1 =