PPC reklama je způsob jak rychle a měřitelně inzerovat.

Michal Horňák PPC Team Leader

Michal Horňák
Head of Programmatic

Co vám spolupráce přinese

Transakce a tržby

PPC je výkonnostní kanál. Často přínáší většinu tržeb právě PPC. Orientace na maximalizaci výkonu je zásadní. Víme, na čem stojí vaše podnikání.  

Vyšší zisky

Kolik vám vydělá každá jedna investovaná koruna do PPC? Metriky jako PNO/ROAS jsou zásadní. Investujte svůj budget efektivně!

Známost značky

PPC disponuje celou řadou výborných nástrojů pro progaci značky. Chcete kromě efektivního výkonu i zlepšit brand awareness? Obraťte se na nás!

Michal Horňák
Head of Programmatic

Jak dosáhneme reálného výsledku

Provedeme audit současného stavu. Stanovíme reálné cíle. Navrhneme optimální strategii. Vytvoříme ideální strukturu účtu. Průběžně optimalizujeme a testujeme. 

Poptejte PPC kampaň

Michal Horňák PPC

Dílčí služby v rámci PPC 

Správa PPC 

Nechte správu PPC nám, abyste se mohli věnovat podnikání. Průbězná správa zahrnuje vše od úvodních analýz, nastavení účtů, doporučení pro tvorbu kreativy až po průběžnou optimalizaci a pravidelný reporting. Pomůžeme vám s kampaněmi v Google Ads i Sklik. 

Audit PPC kampaní

Chcete zjistit jak na tom jsou vaše PPC kampaně? Jsou v nich chyby? Nevyhazujete peníze z okna kvůli špatnému nastavení Google Ads nebo Sklik? Existuje zde prostor pro zvýšení zisků z PPC? Jednorázově vypracujeme audit PPC kampaní, kde se toto všechno dozvíte. 

Školení PPC 

Chcete se v oblasti PPC zorientovat? Na jaké metriky se dívat? Jak tvořit strukturu účtu i samotné reklamy? Co funguje, a co ne? Připravíme pro vás školení na míru. 

Úspěchy u našich dlouhodobých klientů

Navýšení tržeb

+51%

Snížení CPA

-42%

Navýšení tržeb

+234%

Ušetřený kredit

+16%

Poptejte PPC kampaň

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl