Posilněte svůj brand. Zlepšete pozici na trhu.

Proč do toho jít s námi

Brand

Staňte se opravdovou značkou

Chcete nové zákazníky a fanoušky? Toužíte se zapsat do širšího povědomí? A dosáhnout vyšších finančních zisků? Řešením je náš brand marketing! Kombinace našich zkušeností a vaší značky – to bude vítězná kombinace.

Chci poptat zlepšení známosti značky 

Strategie obsahuje

PPC je absolutní základ. Bez placené reklamy se neobejdete. Stejně jako bez specialistů na výkon. My jich máme celý tým. Všichni ověnčení certifikáty. Pro vaše kampaně budou ti praví.

Více o PPC kampaních. 

Nejste na Google vidět? Potřebujete SEO. A hledáte nás. Optimalizace webu pro vyhledávače je běh na dlouhou trať. Ale v konečném důsledku se rozhodně vyplatí. Máme odborníky, nástroje i zkušenosti.

Více o SEO službách.

Využijte sílu sociálních sítí. Buďte na nich vidět! Performance máme v malíčku. Obsah také. A spolupracujeme s celou řadou influencerů. Různé platformy spravujeme pro celou řadu úspěšných firem. Následujte je i vy.

Více o reklamě na sociálních sítích.

V UX analýze odhalíme nedostatky vašeho e-shopu znepříjemňující návštěvníkům výběr, nákup a další činnosti. Současně navrhneme řešení těchto problémů. Realizací navržených řešení pak zvýšíte celkovou efektivitu a obchodní účinnost stávajícího e-shopu.

Více o UX:

Kdekoliv je třeba prezentovat produkt bez jeho fyzické přítomnosti přichází ke slovu fotografie či video. Jsme specialisté na tvorbu produktového videa a fotografie se silným interním zázemím nebo ve spolupráci špičkových partnerů.

Více o našich foto a video službách

Ještě stále chcete vědět, jak nastavit opravdu účinnou digitální strategii? Které kroky byste neměli podcenit, abyste získali výhodu nad konkurencí? Jaké nové možnosti růstu a efektivnější práce můžete získat? Jaké cíle jsou klíčové pro Váš byznys a jak je důkladně vyhodnotíte?

Více o strategickém poradenství

Chcete být vidět? Chcete aby se o Vás mluvilo? Tak pojďte vyprávět Váš příběh společně s námi! Marketing jsou emoce a emoce prodávají. Vlijeme Vaší značce dávku energie a dáme dohromady ideu, na kterou je těžko zapomenout. Znak úspěchu je dělat to jinak!

Více o našich kreativních službách

Co díky nám získáte?

  • Ucelenou strategii na podporu vašeho brandu
  • Prvotřídní realizaci kampaní napříč všemi kanály
  • Věrné zákazníky, nové fanoušky a stabilní zisky

Přečtěte si více o našem přístupu

klara-faiglova-socialni-site

Klára Faiglová
Head of Creative Department

Proč si nás vybrat

15

let zkušeností

8

specializovaných
týmů

80+

odborníků

2500+

realizovaných
projektů

Google Partner

Top 20 firem v Česku

Chci poptat zvýšení výkonu

Zisk nebude jen modlitba, ale realita. Napište.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl