Rychlost, spolehlivost, variabilita. To je Shoptet.

Oproti klasickému vývoji e-shopu přináší Shoptet mnoho benefitů, například rychlejší nasazení či možnost modulárního rozšíření. Shoptetu věří přes 30 000 spokojených zákazníků nejen z České republiky. V posledním roce rozšířil Shoptet svoji působnost také o zahraničí, například o Slovensko či Maďarsko.

Petr Gebauer - CEO Eshopix

Petr Gebauer
CEO of Eshopix

Co vám spolupráce přinese

Znatelně lepší čísla

Díky Shoptetu a jeho velké podpoře máte k dispozici široké množství modulů, které vás vystřelí před konkurenci. Pokud tomu ani Shoptet nepomůže, vždy se můžete obrátit na Effectix a jeho výkonnostní marketing.

Krásný design

Věříme, že tvorba e-shopu a online marketingu nejsou dvě oddělené činnosti, ale že oba elementy musí být vzájemně propojené. Ať už si přejete připravit redesign e-shopu nebo vytvořit úplně nový grafický návrh, nabízíme vám komplexní služby.

Kvalitní podpora

Nenecháme vás v tom. Pokud budete potřebovat jakékoliv úpravy či pomoc, vždy se na nás můžete obrátit. Shoptet má navíc kvalitní podporu i rozsáhlého průvodce nastavením e-shopu.

Petr Gebauer
CEO of Eshopix

Jak dosáhneme reálného výsledku

Jsme specialisté na Shoptet. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Některé se pohybují v obratech stovek milionů korun za rok. Využijeme naše know how. Kvalitní e-shop je hlavně o sehraném týmu specialistů, který vám navrhne to nejlepší řešení.

Poptejte Eshopix

Eshopix Shoptet

Dílčí služby, které nabízíme

Přesun od stávajícího poskytovatele

Přesuneme vaše stávající řešení od konkurence k Shoptetu. Veškerá data, zákazníky, dokonce i nastavení analytických nástrojů. Zajistíme hladký průběh bez jakýchkoliv dalších starostí.

Vývoj na míru

Individuální programové úpravy pro váš Shoptet. Příkladem mohou být moduly Shoptetu, úpravy šablon, importní můstky, API napojení či nastavení analytických nástrojů.

Individuální grafika

Vzhled e-shopu prodává. Druhou šanci udělat první dojem od zákazníka nedostanete, proto je důležité upoutat jeho pozornost na samém začátku.

Shoptet Premium

Využijte sílu moderní a spolehlivé platformy, díky které se můžete plně soustředit na svůj byznys. S dostupnými doplňky a sítí našich partnerů můžete využívat nejpoužívanější služby e‑commerce a být o krok napřed před konkurencí.

Strategický online marketing

V dnešním konkurenčním boji e-shopů klasický online marketing nestačí. Již to není jen o placené reklamě nebo tvorbě obsahu, ale o komplexním pohledu na jednotlivé kanály. Tyto služby vás katapultují mezi špičku a Effectix nabízí online stratégy, kteří této disciplíně rozumí.

Servis

Svěřte nám svůj e-shop a my se o něj postaráme – od tvorby až po jeho naplnění daty a průběžnou optimalizaci z pohledu online marketingu.

Úspěchy u našich dlouhodobých klientů

Navýšení tržeb

+51%

Snížení CPA

-42%

Navýšení tržeb

+234%

Ušetřený kredit

+16%

Poptejte nový e-shop

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl