Dodejte vašim kampaním kvalitní grafiku

grafika-michaela-effectix

Michaela Procházková
Graphic Designer

Co vám spolupráce přinese

Funkční kreativu

Každý kus grafiky má své místo v kampaních. Svůj cíl. Svůj účel. Podle toho ji tvoříme. Aby přinesla výkon a sebevědomí do vizuální komunikace.

Vše inhouse

Zajistíme hladký průběh a návaznost prací. Grafika pro vaše kampaně bude včas a v požadované kvalitě. Neřešte nespolehlivé freelancery. 

Posílení brandu

Prezentujte se na úrovni napříč marketingovými kanály. Dáme vaší značce promyšlený vizuální styl. Zavedeme jej do praxe.

Michaela Procházková
Graphic Designer

Kreativita a výkonnostní kampaně dohromady

Navrhneme funkční řešení. Od první myšlenky až po finální grafické zpracování. Jsme precizní. Vytváříme obsah, který funguje. Prostřednitvím grafického designu vytváříme pouto mezi klientem a jeho cílovou skupinou.

Poptejte grafiku

1-2021-7

Dílčí služby v rámci grafiky

Obsahová a online grafika

Vybavíme vás online grafikou, sadou bannerů pro obsahové kampaně (Ads+Sklik), i sociální sítě, zahrnující Facebook, Instagram, Linkedin. Získáte vizuálně přitažlivé a funkční příspěvky, které zaujmou vaši cílovou skupinu zákazníků.

Tvorba loga a redesign

Vytvoříme nebo předěláme vaše firemní logo na míru. Originální a zapamatovatelné logo je nedílnou součástí podnikání. Zpracujeme několik variant návrhů loga, z nichž se vybere jeden, který nadále rozpracujeme. Pomůžeme vám s tvorbou firemní identity.

Tiskoviny

Vše připravíme na míru a v jednotném firemním designu. Pozvánky, visačky, vizitky, roll-upy, firemní desky a jiné reklamní materiály, které vašeho (potenciálního) zákazníka zaujmou. Vytvoříme grafický návrh, který připravíme a dodáme v tiskové kvalitě.

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl