Anna Schumacher

O mně

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu publicistiky (obor Promotion a práce s publikem), díky které jsem nakoukla pod pokličku zpravodajství a PR. Můj zájem o SEO se projevil v době, kdy jsem si během studia přivydělávala jako copywriter. Klienti požadovali „SEO friendly články“, a tak jsem si o SEO začala zjišťovat více informací. Díky tomu jsem se dostala až na stáž do agentury Taste, ve které jsem se utvrdila v tom, že mě SEO baví a chci se mu dále věnovat. Od té doby jsem absolvovala spoustu SEO kurzů a také úspěšně dokončila Digisemestr - prestižní semestrální studium digitálního marketingu.

V Effectixu zastávám pozici SEO specialisty. Mezi mé klienty patří například Gabon, MetLife, Herbalife a další. Díky Effectixu jsem se mohla realizovat i v odvětví automatizace, a tak společně s kolegy vymýšlíme, jak automatizovat různé procesy a nabídnout tak klientům ještě lepší výkon.

A když zrovna nepracuji, tak ráda cestuji. Mým snem je projet Itálii v předělané dodávce a vyzkoušet si pořádný vanlife. Také mám ráda výšlapy na vyhlídky a čtení cestopisů. Jsem milovník psů a těším se, až svého psího parťáka jednou budu mít. Proto mě potěšilo, že je Effectix dog-friendly agentura.

Odbornost

SEO

2 roky

Marketing

4 roky

Copywriting

4 roky

Link building

2 roky

PR

3 roky

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl