Daniel Bartizal

O mně

Marketingu jsem propadl už během střední školy, kde jsem začal sbírat první poznatky o tomto fascinujícím oboru, který umí dělat doslova zázraky. Už tehdy jsem věděl, že se marketingu chci věnovat naplno.

Od roku 2020 jsem měl příležitost získávat cenné zkušenosti v různých oblastech marketingu. Pracoval jsem s výkonostním digitálním marketingem, organizoval velké eventy a vytvářel strategie a obchodní plány. Tyto zkušenosti mi umožnily získat komplexní pohled na celý marketing a rozvíjet své kreativní a analytické myšlení. Absolvoval jsem několik školení zaměřených na budování úspěšné značky, úspěšně vedl kompletní rebranding a vytvořil marketingovou strategii, která dodnes přináší zisky.

Z různých oblastí marketingu mě ale stále nejvíce přitahuje výkonostní marketing. Tento obor mi umožňuje neustále se zdokonalovat a objevovat nové strategie, což mě nesmírně baví a motivuje. Čtyři roky jsem na straně klienta vyvíjel nové přístupy k výkonostním kampaním.

Pro své klienty v Effectixu připravuji a vyhodnocuji kampaně na sociálních sítích, které jim pomáhají dále rozvíjet jejich podnikání. Mým cílem je neustále se posouvat vpřed, učit se nové věci a nacházet kreativní řešení, která klientům přinášejí reálné výsledky. Marketing je pro mě nejen práce, ale i koníček, kterým žiji každý den.

Odbornost

Social Ads

4 roky

Project Management

3 roky

Grafika

3 roky

Event Management

1 rok

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl