Daniel Kříž

O mně

S online reklamou jsem začal ještě na vysoké škole a od té doby se jí věnuji naplno. Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku a management a hned potom nastoupil do O2 Media, kde jsem se naučil, jak fungují RTB kampaně, a pochopil sílu dat, která se při cílení reklamy dají použít.

Online “markeťákem” jsem se plně stal následně v agentuře Fragile, kde jsem se také začal specializovat na výkonnostní kampaně na sociálních sítích, AdForm RTB a webovou analytiku. K tomuto zaměření se časem přidala ještě práce s daty a automatizace, a tím se zabývám do dnes.

Z agentury jsem se v mezi době podíval i na klientskou stranu, když jsem staral o social performance kampaně pro SocialBakers a pak pro Astratex. V obou případech bylo mým cílem kromě výkonu nejvíce testování a hledání nových cest, jak na sociálních sítích najít další zákazníky. Díky tomu jsem měl možnost zkusit na sociálních sítích snad všechno, co dané reklamní platformy nabízejí.

Po těchto zkušenostech jsem se chtěl vrátit zpět do agenturního prostředí a tak se teď pro Effectix starám o výkonnostní kampaně jejich klientů primárně na Facebooku a Instagramu. Mým hlavním cílem je maximalizovat výkon reklamy a pomoci klientům dosáhnout jejich podnikatelských cílů, ať se jedná o prodej produktů či služeb nebo třeba získávání nových kontaktů pro jejich obchodní týmy.

Odbornost

Online Marketing

8 let

Webová Analytika

5 let

Google Analytics

5 let

Social Media Ads

6 let

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl