Jaroslav Vašut

Jaroslav Vašut

Head of SEO & Analytics

O mně

Do oblasti SEO jsem pronikl v roce 2006, kdy jsem při zaměstnání v centrum.cz začal vytvářet vlastní webové stránky (většinou MFA). V té době byly algoritmy vyhledávačů ještě v plenkách a nebylo tak náročné dostat se na první stránky vyhledávačů a kontinuálně navyšovat návštěvnost. V té době jsem se v SEO našel a dodnes je to pro mě jedna z nejdůležitějších technik internetového marketingu. 

Do Effectix.com jsem nastoupil jako první SEO konzultant v roce 2009. To se ještě Effectix.com nejmenoval Effectix. Kromě SEO jsem samozřejmě pronikal i do ostatních kanálů internetového marketingu a zalíbení jsem našel v navrhování kompletních strategií. Vždy jsem byl zaměřený na maximalizaci efektivity internetových kampaní.

I proto jsem navrhl systém, který na českém trhu chyběl: C-all – systém pro sledování zdrojů telefonických poptávek. C-all jsem nabízel internetovým agenturám. Prošel jsem desítky takovýchto agentur a Effectix mne uchvátil svou filozofií, hodnotami, férovým přístupem ke klientům a hlavně kolektivem. To byl důvod, proč jsem se do Effectix.com vrátil. A kam jinam, než do SEO.

Mám na starosti vedení SEO a UX týmu. Stále jsem zaměřen na výkon, rád automatizuji procesy a dokážu vidět souvislosti. Sleduji vývoj SEO – už dlouho – a díky tomu si dovolím tvrdit, že vidím jeho budoucí vývoj. A také si dovolím tvrdit, že SEO je nesmrtelné, SEO nikdy neumře, SEO je nejlepší!

Odbornost

SEO

14 let

Marketing

14 let

Copywriting

14 let

Link building

14 roky

Analytika

14 let

Řízení týmů

7 let

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl