Jaroslav Vašut

Jaroslav Vašut

Head of SEO & Data

O mně

Do oblasti SEO jsem pronikl v roce 2006, kdy jsem při zaměstnání v centrum.cz začal vytvářet vlastní webové stránky (většinou MFA). V té době byly algoritmy vyhledávačů ještě v plenkách a nebylo tak náročné dostat se na první stránky vyhledávačů a kontinuálně navyšovat návštěvnost. V té době jsem se v SEO našel a dodnes je to pro mě jedna z nejdůležitějších technik internetového marketingu. 

Do Effectix.com jsem nastoupil jako první SEO konzultant v roce 2009. To se ještě Effectix.com nejmenoval Effectix. Kromě SEO jsem samozřejmě pronikal i do ostatních kanálů internetového marketingu a zalíbení jsem našel v navrhování kompletních strategií. Vždy jsem byl zaměřený na maximalizaci efektivity internetových kampaní.

I proto jsem navrhl systém, který na českém trhu chyběl: C-all – systém pro sledování zdrojů telefonických poptávek. C-all jsem nabízel internetovým agenturám. Prošel jsem desítky takovýchto agentur a Effectix mne uchvátil svou filozofií, hodnotami, férovým přístupem ke klientům a hlavně kolektivem. To byl důvod, proč jsem se do Effectix.com vrátil. A kam jinam, než do SEO.

V současnosti jsem Head of SEO & Data. Můžu tak své zkušenosti předávat SEO Teamleaderům Aničce a Martinovi a stále vylepšovat svěřená oddělení. Abychom nejen zůstali na špičce, ale zároveň diktovali trendy. Jsem maximálně zaměřen na výkon, miluji automatizaci a dokážu vidět souvislosti.

Odbornost

SEO

18 let

Marketing

15 let

Copywriting

17 let

Link building

18 let

Analytika

14 let

Řízení týmů

15 let

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl