Ladislav Schumacher

O mně

Ahoj, já jsem Láďa a jsem programátor.

Ne, nejsem ajťák a ne, nepomůžu vám s tiskárnou a Wi-Fi.

Ne proto, že bych to neuměl, ale proto, že to není úplně můj šálek kávy. Kafe mimochodem miluju. Dám si klidně čtyři denně, ale nevím, jestli se tím chci úplně chlubit :).

Raději přejděme k mému životopisu. Programátorem jsem se prej chtěl stát vždycky. Podle mě to všechno začalo už na základce, kdy jsem pařil hry a kdy jsem si ve WoWku naprogramoval na privátním serveru svého bosse. Pak jsem pokračoval na střední, konkrétně na SSŠVT (Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha), která dala mému nadšení už nějakou kostru a na které jsem díky kámošovi zjistil, že chci psát v .NET ekosystému. Po dokončení střední jsem si hned našel práci v oboru. Vyvíjel jsem systém pro insolvenční správce pro ARET. Pak jsem ale potřeboval změnu a našel jsem si práci v Riganti, která dělá zakázkový vývoj. Z Rigantni jsem pokračoval do firmy Designeo, ve které jsem vyvíjel systémy pro sportovní svazy a pokladny. Byl jsem chvilku i teamleader, ale nesplnilo to úplně moje očekávání, takže jsem byl rád, když mě oslovil Karol s nabídkou rozjetí vývojářského týmu v Effectixu.

Naskytla se mi díky tomu super příležitost vyvíjet marketingové nástroje, automatizovat interní procesy a kdo ví, kam se s týmem dál dostaneme.

Odbornost

Projektové řízení

1 rok

.NET

6 let

MSSQL

4 roky

PostgreSQL

2 roky

Blazor

1 rok

ASP.NET Core

4 roky

Docker

3 roky

Kubernetes

1 rok

Redis

1 rok

VueJs

1 rok

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl