Natálie Trang Cuová

O mně

Digitálnímu marketingu jsem se již začala věnovat při svých studiích na vysoké škole. Během svého působení v digitálních vodách jsem pomáhala budovat marketingové základy ve studentské neziskové organizaci, v malých a velkých e-shopech či v korporacích na pozici jako CEER Digital Marketing Executive ve stavební firmě Kingspan. Většinou jsem byla na pozicích, kdy jsem měla na starost celý online marketing jako je SEO, PPC, emailing, Content management, Webová analytika či v poslední době i UX.

Jedna z mých priorit v životě je neustálé učení se novým věcem díky absolvování nejrůznějších certifikovaných kurzů od Googlu nebo konferencí o marketingu, design thinkingu či posílení mých soft skills, abych zůstala v obraze a posouvala se v životě dál. Proto jsem vystudovala mimo jiné i Digisemestr, který bych doporučila všem, kteří se chtějí marketingu věnovat profesně. Nedávno jsem také prošla kurzem Design Thinkingu, které pořádalo designové studio Qdesigners.

V rámci Effectixu momentálně působím jako SEO specialista. Na začátku všech projektů pracuji od pochopení cílů, po technickou analýzu, až k samotné tvorbě řešení přímo pro klienta. Proto jeden z důvodů, proč jsem se připojila do Effectixu je, abych se v budoucnu stala jednou ze SEO&UX specialistů v Čechách a věnovala se něčemu konkrétnímu do hloubky.

Odbornost

Online marketing

5 let

SEO

3 roky

UX

2 roky

Content management

3 roky

Emailing

2 roky

Datová analytika

2 roky

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl