Ondřej Lamcha

O mně

Můj background pochází z humanitních studií, konkrétně jsem vystudoval Politologii a poté Evropská studia na magistru na Masarykově univerzitě v Brně. Vztah k marketingu jsem si získal skrz politický marketing, zahraniční stáž v Bruselu a následně stáž v informační kanceláři Evropského parlamentu v Praze.

Z veřejného sektoru jsem se následně přesunul do soukromého sektoru, který mi dal možnost, abych dělal to, co mě skutečně naplňuje. Vybral jsem si SEO, což je pro mě oblast e-commerce, která udává cestu celému odvětví. Bez kvalitní organiky nelze vytvářet online firmu. V kariéře jsem si prošel affiliate marketingem, email marketingem a pozicí project managera webů v oblasti HR, financí a zdravého životního stylu. Mezi mé současné klienty patří Bauer, Metlife, Radioshuttle a další. Pro mé klienty se snažím nalézt řešení na míru a rád komunikuji s klienty osobně. Jen tak se dozvím nejlépe jejich problémy, které potřebují vyřešit.

Ve svém volném čase se věnuji fotografii, a to konkrétně portrétům. Toto odvětví fotografie mi dává možnost přijít s neotřelými nápady. Kromě toho mě baví se hrabat ve webdesignu, tvorbě e-shopů a obsahu. Obsah je pro mě důležitý, i proto se každodenně vzdělávám o nových trendech v optimalizaci, abych mohl před klientům co nejvíce.

Odbornost

SEO

2 roky

Link Building

2 roky

Copywriting

3 roky

Projektový management

2 roky

Analytika

2 roky

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl