Veronika Nováková

O mně

Ahoj, jsem Verča. Vystudovala jsem bakalářský obor marketingová komunikace v Praze a následně magisterský program International Business v Irsku. Marketing jsem si zvolila jako studijní obor díky mé vášni pro spojení psychologie a ekonomiky a využívání kreativního strategického myšlení.

Marketing je nedílnou součástí mého života již mnoho let. Moje kariéra začala na pozici marketingového specialisty v mezinárodní společnosti Herbalife, kde jsem se věnovala marketingu v širším kontextu. Sociální sítě mě velmi oslovily, a proto jsem se rozhodla zaměřit právě na ně. Ráda si sama tvořím obsah na sociálních sítích, což mě vedlo k dalšímu kroku v mé kariéře jako Social Media Specialist přímo v digitální agentuře.

V Effectix působím jako Social Ads Specialist. Společnost jsem si vybrala na základě osobní zkušenosti ze strany klienta a věděla jsem, že se jedná o firmu, kde mohu rozvíjet své znalosti a dovednosti. Během svého působení v Effectixu jsem tak již mimojiné získala několik odborných certifikací, díky kterým dokážu přinášet vyšší přidanou hodnotu všem svým svěřeným klientům.


Odbornost

Marketing

4 roky

Social Ads

2 roky

Social Content

2 roky

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl