Vojtěch Načeradský

O mně

V prostředí digitálního světa se pohybuji celou mojí profesní kariéru. Začínal jsem před 20 lety tvorbou multimediálních výukových materiálů (CD) např. pro společnost Microsoft. Při studiu na vysoké škole jsem spoluzaložil firmu, zabývající se tvorbou e-learningových kurzů a tvorbou webových stránek.

Z jednoho prostého důvodu mne však pohltil internetový marketing. Pokud vše správně na začátku nastavíme, výsledky jsou vždy lehce měřitelné. Ať již se bavíme o nástroji Google Analytics, Google Data Studio nebo mnohem sofistikovanějších nástrojích.

V rámci mé profesní kariéry jsem k businessu přistupoval jak z pohledu experta na volné noze, majitele agentury, tak i zaměstnance v korporátním prostředí.

V rámci internetového marketingu je mým koníčkem Affiliate marketing, kde se mi líbí win-win model spolupráce, který rád přenáším i do vztahu s klientem v rámci výkonnostního marketingu.

Do Effectixu jsem se vrátil po více než 6 letech a mojí ambicí je v pozici projektového manažera být partnerem a oporou pro naše klienty a přinášet jim nové podněty pro vylepšení jejich podnikatelských aktivit.

Odbornost

Analytika

6 let

Affiliate marketing

3 roky

Projektové řízení

8 let

Internetový marketing

12 let

PPC

2 roky

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl