(Čeština)

Ľutujeme, táto stránka je dostupná len v Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

RTB je forma programatického nákupu, kdy nakupujeme dostupnou a předem definovanou reklamní plochu v otevřené aukci s ostatními inzerenty.

 

 

Kontaktujte násChcete získat z vaší RTB kampaně maximum?

Programatický nákup zásahu publika na internetu a RTB – automatizace nákupu reklamních ploch nastupuje jako moderní alternativa k nákupu displayové reklamy přímo u vydavatelů.

Programatický nákup publika umožnuje nakupovat pouze takové zobrazení Vaší reklamy, které odpovídá Vašim představám o cílové skupině, frekvenci jejího zásahu, ceny zobrazení, ceny prokliku a spoustu dalším podmínkám. Umožnuje effectivně řídit zásah publika v průběhu kampaně v reálném čase. Využít může cílení na určité cookies, tématické zaměření webů, geografické, sociodemografické, časové cílení. K dispozici jsou i data třetích stran s údaji o zájmech i nákupním chování.

 

“Firma Effectix nám vďaka komplexnej starostlivosti o našu webovú stránku pomohla zviditeľniť naše meno na internete. Sme spokojní s ich službami aj profesionálnym prístupom. Firmu Effectix vrelo odporúčam.”

Profiefekt – Ľuboš Velšic

Programatický nákup není už jen záležitostí standardních bannerových pozic. Už i nanašem trhu je možné formou RTB nakupovat různé expandable formáty a rich media jen na určitá publika.

Během kampaně dochází ke uchovánání cookies zasaženého publika a je možné je využívat v dalších fází a čase dle jejich aktivit.

Výhodami jsou:

  • Kontrola nákladů
  • Možnost přesného cílení
  • Sběr dat o průběhu kampaně
  • Rychlá reakce na průběh a effectivitu kampaně
  • Flexibilní výměna kreativ
  • Zobrazování relevantních sdělení dle chování uživatele.

 

“S týmem společnosti Effectix jsme začali spolupracovat na podpoře našeho projektu Prague Car Festival. Díky pozitivní zkušenosti rozšiřujeme spolupráci i na další projekty.”

Agentura M-S-P (Lukáš, Radim, Jana)

351klientů
za půl roku

30špičkových odborníků

11zemí
kde řešíme marketing

Poptejte nás

Zanechte nám kontaktní údaje a my se vám ozveme.