Školení Mergado: Bidding Fox

Brzy ráno, v úterý 27.3. jsme se s Kubom Jamrichom vypravili na dlouhou a strastiplnou cestu po D1 s cílem Brno, kde na nás čekal workshop na téma automatický bidding od Bidding Foxu. Workshop se konal v Nekavárně – kavárně sloužící pouze ke školením, workshopům a soukromým akcím.

pultik-mergado

Workshop probíhal pod vedením Jiřího Guňky, specialisty pracujícího na Bidding Foxu.

Na stolech na nás čekaly předtištěné prezentace, propisky Mergado a samozřejmě samolepky s lištičkou Bidding Fox. Započali jsme s úvodním představením Bidding Fox automatu, proč je dobré biddovat, s čím pracuje a jaké je základní nastavení.

Postupně jsme dostali ke složitějším tématům, jako jsou přístupy k biddingu, biddingové strategie, případy, kdy bidding funguje nebo naopak nefunguje i best practices.

pultik-bidding-fox1

Postupně jsme dostali ke složitějším tématům, jako jsou přístupy k biddingu, biddingové strategie, případy, kdy bidding funguje nebo naopak nefunguje i best practices.

Po obědové pauze (během které, jsme neopustili téma zbožových srovnávačů a biddingu) jsme se usadili opět v prostorech Nekavárny. Došlo na praktickou část, kdy nás Jiří provázel přímo rozhraním Bidding Foxu, ukazoval nám možnosti pravidel, nastavení v praxi nebo jak vyhodnocovat výsledky a reportovat je klientovi. Po praktické části byl prostor k diskuzi a doplňujícím dotazům (ty jsme však mohli pokládat, a pokládali, během celého workshopu).

Bidding-fox

Celkově workshop hodnotím, jako velice přínosný a naučný. Jakožto junior, co se týče správy zbožových srovnávačů, jsem dostal příležitost nabýt spoustu nových a užitečných informací. Přednášející Jiří Guňka se své role zhostil na výbornou a určitě se mnou bude souhlasit každý, kdo workshop navštívil. Sešli jsme se v komorním počtu a panovala velice přátelská atmosféra. Odjížděli jsme s novými poznatky, kontakty a inspirováni.

Bidding-fox1

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl