Effectix mezi nejlepšími. Jsme Klíčovým Google Partnerem 2019

2 minuty čtení

28. 3. 2019

Nejpřísnější nároky na kvalitu práce, expertíza s reklamními nástroji Google či celkový růst – to vše jsou předpoklady pro získání prestižního ocenění Klíčový Google Partner. Ze stovek agentur bylo tento rok oceněno jen 16 nejlepších – a Effectix mezi nimi nechyběl.

Díky pozici elitní agentury v oblasti českého on-line marketingu získáváme nejvyšší možnou podporu ze strany Google. To v praxi znamená pravidelné konzultace a neustálé vylepšování všech druhů kampaní. Rovněž jako první budeme mít informace o novinkách a exkluzivní přístupy do beta verzí.

Obrovskou výhodou je i zařazení do uzavřených vzdělávacích programů. Více než kdy předtím tak budeme moci školit nejen všechny naše specialisty, ale i nejvyšší a střední management v rámci Agency Leadership Program. Klíčové agentury navíc mohou očekávat pozvánky na české i světové Google konference – a Effectix na nich nebude chybět.

Z čerstvého ocení má radost i CEO Effectixu Karol Veleba: „Být klíčovým partnerem je pro nás obrovské ocenění. Je to jeden z vrcholů, kterého se dá v on-line marketingu dosáhnout. Mám obrovskou radost, že díky statusu klíčového partnera v Česku můžeme předávat expertízu také naší slovenské pobočce a nabízet tak klientům nejvyšší kvalitu služeb i zde.”

A čemu podle něj agentura za tento úspěch vděčí? „Je za tím neustálé vzdělávání mých kolegů a samozřejmě spokojenost klientů, kteří nám opakovaně svěřují své rozpočty. Jsme na vrcholu a je to pro nás obrovský závazek vůči klientům i našim partnerům.” zakončuje Karol Veleba.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl