Eliška Papoušková

Eliška Papoušková

Social Media Specialist

O mně

Vystudovala jsem Užitou fotografii a média. Již na škole jsem získala zkušenosti a odbornou praxi ohledně zakázek fotografa pro klienty. V Effectixu jsem na pozici Social Media Specialist od června 2019. Nastoupila jsem zde jako junior a postupně jsem se vybudovala na pozici seniora. V Effectixu jsem začínala s výkonnostními kampaněmi na Facebooku, Instagramu, Pinterestu a tvorbou obsahu pro různorodé klienty.

Mezi moje největší zkušenosti patří influencer marketing, o němž pravidelně publikuji články na firemním blogu a navazuji pro naše klienty spolupráce s brand ambasadory. Moji zálibou a naplní prací je i focení, kterému se intenzivně věnuji již více než 8. let. Mezi moje klienty patří L'Occitane, Cycology, Vesna dělá domov, HM nábytek a další.

Pro mé klienty se snažím vždy najít ideální řešení pro podporu brandu a prodeje jejich produktů. Sociální sítě pro mě nejsou pouze prací, ale také zálibou, proto se v nich stále vzdělávám a zkouším nové trendy napříč všemi sociálními sítěmi. Pokud chcete využívat naplno potencionál sociálních sítí, tak v Effectixu je to pravé místo.

Odbornost

Marketing

3 roky

Copywriting

2 roky

Analytika

2 roky

Social Media Ads

2 roky

Social Media Content

3 roky

Moje účast na projektech

Moje články na blogu

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl