Eliška Papoušková

Eliška Papoušková

CZ Social Ads Team Leader

O mně

Vystudovala jsem Užitou fotografii a média. Již na škole jsem získala zkušenosti a odbornou praxi ohledně zakázek fotografa pro klienty. V červnu 2019 jsem do Effectixu nastupovala na pozici Social Media Specialist. Začínala jsem na juniorní pozici a postupně jsem se vypracovala na pozici Teamleadera pro Performance v CZ. Aktuálně mám ve svém týmu 3 kolegy, které se snažím neustále posouvat v rámci novinek v oblasti sociálních sítí a marketingu.

V Effectixu jsem začínala hlavně s výkonnostními kampaněmi na Facebooku, Instagramu, Pinterestu a Linkedinu. Postupně jsem se ale i více dostala do obsahové části a zároveň zapojovala influencer marketing, který v rámci Effectixu více rozvíjím. O němž pravidelně publikuji články na firemním blogu a navazuji pro naše klienty spolupráce s brand ambasadory. Moji zálibou a náplní práce je i focení, kterému se intenzivně věnuji již více než 10. let. Mezi moje klienty patří L'Occitane, Avenberg, Zlaťáky, Bezedná miska.

Pro mé klienty se snažím vždy najít ideální řešení pro podporu brandu a prodeje jejich produktů. Sociální sítě pro mě nejsou pouze prací, ale také zálibou, proto se v nich stále vzdělávám a zkouším nové trendy napříč všemi sociálními sítěmi. Pokud chcete využívat naplno potenciál sociálních sítí, tak v Effectixu je to pravé místo.

Odbornost

Social Ads

5 let

Social Content

5 let

Analytika

5 let

Řízení týmu

1 rok

Moje účast na projektech

Moje články na blogu

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl