Effectix se řadí mezi 3 % společností Google Premier Partner

V Effectixu si zakládáme na poskytování prvotřídních služeb v oblasti online marketingu – a dnes s hrdostí oznamujeme, že naše úsilí bylo korunováno: Stali jsme se Google Premier Partnerem pro rok 2024.

Tento titul nás řadí mezi TOP 3 % agentur na trhu. Toto uznání nám umožňuje nejen posilovat naše postavení, ale také přináší hmatatelné výhody pro nás i pro naše klienty.

PremierPartner-RGB

Zařazení na Google Premier Partner list znamená, že nyní jsme ještě více dostupní pro ty, kteří hledají kvalitní služby v digitálním marketingu. Máme přístup k nejnovějším datům z trhů, analýzám a trendům, které nám Google poskytuje. Díky tomu můžeme neustále zdokonalovat strategie pro kampaně, a přinášet tak klientům ještě lepší výsledky.

Jako Premier Partner máme přístup na exkluzivní akce a školení Google, kde se setkáváme s předními odborníky v oboru a sdílíme s nimi zkušenosti. Propagační nabídky a bonusové kredity Google Ads pak představují další příležitost, jak rozšířit možnosti našich klientů a podpořit jejich růst.

Partnerství posouvá podnikání klientů na novou úroveň

Pro klienty toto partnerství znamená, že mohou mít ještě větší důvěru v kvalitu našich služeb. Jsme hrdí na to, že práce přináší výsledky a klienti s námi rostou. A díky přímé podpoře od Googlu máme způsob, jak rychle reagovat na jakékoli výzvy a poskytovat klientům maximální možnou podporu.

5 výhod spolupráce s Google Premier Partnerem

  1. Záruka kvality služeb: Jako prémiový partner patříme mezi TOP 3 % Google Certified Partner Agency. Pro klienty to znamená jistotu, že spolupracují s týmem, který je na špici digitálního marketingu.
  2. Nejnovější data: Díky exkluzivnímu přístupu k nejaktuálnějším tržním datům, analýzám a trendům od Googlu jsme schopni neustále vylepšovat marketingové strategie a přinášet nejlepší výsledky. Spolu s tím klesají náklady klientů na propagaci.
  3. Nejlepší vzdělávání: Díky účasti na exkluzivních akcích a školeních jsme vždy o krok napřed. Nejnovější poznatky a inovace přímo od odborníků z Googlu dávají klientským kampaním konkurenční výhodu.
  4. Rozšířené možnosti kampaní: Díky propagačním nabídkám a bonusovým kreditům Google Ads můžeme klientské kampaně posunout ještě dále – bez dodatečných nákladů. To znamená větší dosah a lepší výkon marketingového rozpočtu.
  5. Rychlá reakce a podpora: Máme přímou linku na Google. To znamená, že kdykoliv  je třeba řešit jakýkoliv problém s účtem, máme maximální možnou podporu ze strany Google.

Hledáte prověřeného marketingového partnera, který vám pomůže růst? Kontaktujte nás.

Blog

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

AUTOR:

Marek Ohanka
CZ PPC Team Leader


marek.ohanka@effectix.com

Více o Markovi

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl