Daniel Haša

O mně

V dnešní době plné čísel, automatizace a neustálého posunu v umělé inteligenci, která se dostává pomalu všude, si stále zakládám na standardních hodnotách důvěry a loajality nejen k přátelům, ale i k práci. Jsem profesionál ve svém oboru s vlastní motivací, která mi nedá spát. Osobně nenávidím prokrastinaci, a proto se snažím vždy vše dodat dříve, než je potřeba. Marketing mě oslovuje právě kvůli své inovaci, jítí s dobou a neustálému seberozvoji.

Po zhruba dvou letech zkoumání celkového pojmu marketingu, jak funguje a co od něj očekávat, jsem se uchytil právě v SEO oblasti, která mě nejen baví, ale i naplňuje, a díky Effectixu vím, že na nic nikdy nebudu sám. Mám rád tuto firmu nejen díky skvělé firemní kultuře, ale také díky podpoře jednotlivých snů, otevřenosti a důvěře, kterou projevuje. Kdyby byl Effectix člověk, řekl bych, že má srdce na správném místě.


Zajímavé projekty:


  • SEO optimalizace pro pracovní portál JenPráce.cz ať už po stránce rankingu ve vyhledávači, nebo implementaci AI pro uživatele webu.

Odbornost

Obchod

5 let

SEO

2 roky

Marketing

2 roky

Copywriting

1 rok

PPC

1 rok

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl