Aleš Rubáš

O mně

Řízení projektů a procesů s vášní a precizností! Ahoj! Jsem Aleš a balancuji mezi dynamickou sférou řízení projektů a procesů, marketingovou strategií a rozvojem businessu.

Nahlížení sociologickou optikou: Moje cesta v sociologii kultivovala mé odborné znalosti nejen v oblasti chápání společenských vzorců, ale také ve využívání těchto znalostí v marketingovém výzkumu, monitorování kvality a vytváření přesvědčivých reklamních strategií.

Spolupráce s Effectix.com: Jako Head of Project Management pro Česko a Slovensko řídím dva týmy projektového managementu, které zajišťuji synchronizaci všech marketingových služeb. Naším posláním? Řízení ucelených digitálních marketingových strategií, které se mistrně pohybují od výkonnostních kampaní až po kampaně na podporu povědomí o značce.

Kde se snoubí potřeby klientů a know how specialistů: Při práci na klientských projektech vystupuji jako prostředník, který zajišťuje plynulost mezi očekáváním klienta a prací našich specialistů. Moje krédo? Založme naši spolupráci na vzájemné důvěře a transparentních výsledcích.

Budování a péče o přeshraniční tým: Moje cesta od projektového manažera k vedení oddělení byla obohacena rozvojem základních procesů, které nejen vydrží, ale také se přizpůsobí vyvíjejícím se potřebám naší agentury. V roce 2023 jsme tyto procesy úspěšně replikovali v naší slovenské pobočce a podpořili tým, který nyní pohání více než 20 klientských i interních projektů.

Kultivace kreativity a proaktivity: Můj leadership je založen na diplomacii a podporuje prostředí, kde svoboda, osobní odpovědnost, proaktivita a kreativita nejen přežívají, ale i vzkvétají a utvářejí naše oddělení a jeho úspěchy.

Mimo pracovní dobu - hudba, tetování a whippet: Mimo projekty a procesy nacházím útěchu v hardcore muzice, traditional tetování a kvalitním čase s rodinou a naším whippetem (chrt).

Oblíbený citát? "Řízení projektů je stejně jednoduché jako jízda na kole. Až na to, že všechno kolem vás hoří, vaše kolo hoří a vy hoříte také."

Vaše další dobrodružství vás čeká s Effectix.com: Pokud ve vás představa projektového řízení vyvolává husí kůži, měli bychom si promluvit! Lovíme kolegy a kolegyně připravené ponořit se do spolupráce, kde vládne nezávislost, osobní zodpovědnost a vynalézavé řešení problémů. Pojďme společně projíždět hořícím světem projektů a udržovat inovativní plameny Effectix.com naplno!

Odbornost

Projektový management

5 let

Online marketing

5 let

Leadership

3 roky

Business development

3 roky

Marketingová strategie

2 roky

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl