“PPC reklama je způsob, jak začít rychle inzerovat s měřitelnými výsledky.”

Miroslav Rebicer / Leader CZ PPC

KOMPLEXNÍ
SPRÁVA

PODROBNÝ
AUDIT
STÁVAJÍCÍCH
KAMPANÍ

VÝKON

BRAND
AWARENESS

Co vám PPC od nás přinese?

Transakce

Tržby

Relevantní
návštevníky

Cíle

Jak toho dosáhneme?

1. Stanovením si reálných cílů
2. Návrhem strategie k dosažení těchto cílů
3. Analýzou stávajícího stavu kampaní
4. Tvorbou nové struktury účtů
5. Pravidelnou optimalizaci a testování změn

Proč s námi?

● Spravujeme více než 200 účtů
● Ročně investujeme přes 100 mil. v kreditech
● Individuální přístup
● Klíčový partner pro Google a ověřená agentura Sklik

Chcete zlepšit své výsledky
v placené reklamě?

Máme v PPC výsledky

Snížení CPA

%

Navýšení tržeb

%

Ušetřený kredit

%

Navýšení tržeb

%

Zvýšení návštěvnosti

%

Reference od zákazníků

 • 9

  “Effectix se pro nás stal klíčovým partnerem pro oblast online reklamy. Minulý rok jsme spolu otestovali reklamní kampaň zaměřenou na získávání nových leadů. Pro tento rok jsme si opakovaně vybrali pro spolupráci Effectix, tentokrát pro realizaci brandové kampaně.”

  Vendula Seibertová / Marketing manager
 • 8

  “Dobře jsme si uvědomovali, že online je pro nás v rámci marketingu jedním z klíčových témat a jsme rádi, že právě Effectix nám pomáhá v tom, aby nás naši zákazníci našli.”

  Lukáš Kordule / Marketing manager
 • 6

  „So spoločnosťou Effectix sme začali spolupracovať v roku 2015, realizovali sme spoločne niekoľko on-line kampaní a reálne hodnotíme našu spoluprácu za prínosnú. Kreativita, inovatívny prístup k media mixom, praktický a efektívny prístup k on-line médiám ako aj k sociálnym sieťam, dobrý manažment komunikácie s klientom z nich robia agentúru s ktorou sa dobre spolupracuje.”

  www.up-slovensko.sk / Up Slovensko, s. r. o.

 • 5

  „Spolupracujeme so spoločnosťou Effectix už vyše 2 rokov, počas ktorých nás postupne zasvätili do „tajov“ online marketingu . Aj preto možeme s istotou napredovať,  a zlepšovať naše služby.”

  www.dublino.sk / DUBLINO SLOVAKIA, s. r. o.

 • 4

  „S Effectix sme začali spolupracovať v rámci SEO a dnes už pre nás zabezpečujú celý online marketing pre dva e-shopy. Zastrešujú nám teda všetko od vytvorenia kampane a jej kreatívy po celú propagáciu v rámci všetkých kanálov. Výsledky sa stále zlepšujú a vďaka Effectix máme pravidelne medziročné nárasty v tržbách, vďaka čomu stále rastieme a otvárajú sa nám nové možnosti. So spoluprácou sme veľmi spokojní.”

  www.mojnabytok.sk a www.omega-nabytok.sk / TRUEONE, s. r. o.

 • 2

  „Spoločnosť Effectix sa nám už takmer rok a pol stará a spravuje PPC kampane a výrazne nám pomohla aj pri prechode na náš nový web, kedy sa aj napriek prísnym štandardom našej spoločnosti postarali o čo najväčšiu optimalizáciu a funkčnosť webu. Na základe doterajších skvelých skúseností sa im zároveň chceme poďakovať za promptné riešenie našich požiadaviek, problémov a za výborné a viditeľné výsledky, ktoré sú pre nás zárukou spokojnosti. Špeciálne poďakovanie patrí p. Rusnákovi a p. Mergleskému, ktorí všetky naše podnety riešia vždy vo veľmi krátkom čase a veľa krát aj po pracovnej dobe. Veríme, že vďaka ich práci budeme naďalej dosahovať stále vyššie ciele."

  Mgr. Radka Obertová / RIJA - Bavaria s.r.o.

 • 3

  „S agentúrou Effectix spolupracujeme už niekoľko rokov a postupne sme im odovzdali celý online marketing. S ich prácou a rýchlym prístupom sme veľmi spokojní. Investície do marketingu sa nám vďaka nim už niekoľkonásobne vrátili a spolu tvoríme stále niečo nové čo nás posúva ďalej.”

  www.kociky.sk / Kočíky.sk, s.r.o

Správa kampaní

Pomáháme klientům s výkonnostními kampaně v Google Ads a Seznam Sklik.

Měsíčně trávíme na PPC kampaních více než 1500 hodin. Klientům spravujeme kampaně hlavně v Česku a na Slovensku, ale také v dalších 19ti zemí. A abychom pracovali efektivně, používáme aktuálně 16 scriptů.

Audit PPC kampaní

V rámci auditu budeme potřebovat přístupy k účtům a ideálně i  Google Analytics. S klientem se pobavíme o cílech.

Na základě auditu identifikujeme v účtech největší chyby a částečně navrhneme řešení.

Využijte této možnosti.

Napište si o lepší PPC!

souhlas GDPR

1 + 5 =