Effectix opět získal osvědčení Klíčová agentura Googlu pro rok 2020

Radim Kracík

2 minuty čtení

25. 5. 2020

Opět jsme získali status Klíčová agentura v rámci programu Premier Google Partner! Oficiálně jsme certifikát získali koncem dubna. Celkově se nám toto osvědčení podařilo obhájit podruhé v řadě.

Což znamená, že držíme sérii tří certifikátů za sebou. Takže hattrick. Z čehož pochopitelně máme radost.

Klíčová agentura je potvrzením naší odbornosti a přidané hodnoty, kterou dáváme našim klientům. Jsem rád, že i v roce 2020 můžeme našim klientům pomáhat s jejich podnikáním,“ okomentoval tento úspěch CEO Effectixu Karol Veleba. „Speciálně dnes, v době Korony, je extrémně důležité mít přístup k nejnovějším datům a informacím o trhu, který se mění rychleji než kdykoliv předtím. A to je jedna z věcí, kterou nám zprostředkovává právě spolupráce s Google.“

google-klicovy-partner-1024x720

Získat certifikát Klíčová agentura přitom není vůbec jednoduché. „Agentury jsou vybírány každý rok a splňují nepřísnější kritéria na kvalitu jimi poskytovaných služeb a na růst jimi spravovaných reklamních investic,“ stojí přímo na stránkách Google. „Na základě toho pak získávají přístup k nejvyšší možné podpoře ze strany Google či beta verzím produktů a novinkám tak, aby mohly svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.“

I nadále tak mohou klienti počítat s tím, že máme podmínky na to, abychom při práci na jejich projektech udělali maximum.

Další certifikát do letošní sbírky

Klíčová agentura není naším prvním prestižním osvědčením v tomto roce. Počátkem dubna Karol Veleba obhájil – rovněž potřetí – status Google Certified Trainer. Ve stejnou dobu naše bratislavská specialistka sociálních sítí Alica Šromovská získala certifikát Facebook Blueprint Certification, což je nejvyšší osvědčení, jakého lze od Facebooku docílit.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl