"Buď jste oběť, nebo tvůrce."

O mně 

Vystudoval jsem Stavební fakultu v Bratislavě, jsem inženýr, který nestaví budovy, ale buduje firmy. Od roku 2002 se aktivně pohybuji v online marketingu. Pracoval jsem v managementu firem jako Centrum.cz, Mladá fronta a.s., Mediatel a.s. v Praze i v Bratislavě.

V Bratislavě jsem založil i svou první on-line agenturu Internet Partners. Po dvou letech jsme se spojili s agenturou Effectix.com, kterou jsem pak na Slovensku vedl jako obchodní ředitel. Od roku 2015 jsem CEO a spolumajitel této skvělé digitální agentury.

V roce 2019 jsem se se svým příběhem o podnikání stal součastí výborné knihy Hrdinové digitální doby. Tři roky za sebou jsem úspěšně obhájil pozici mezi Google trenéry v Čechách.

V práci se obklopuji lidmi, kteří mě inspirují a se kterými rád zajdu kdykoliv na pivo. Mám rád svobodu v práci a veřím, že každá spolupráce má být win-win. 

Odbornost

Byznys stratég

10 let

Online marketing

18 let

Sales

18 let

Mentoring

4 roky

Krizový management

6 let

Google trenér

3 roky

Aktivity

Veleba-krst-kniha

Působím jako mentor v Impact HUB Praha v oblastech: Business Development, Strategický on-line marketing, Obchod a prodej, Krizový management.

Už tři roky za sebou jsem úspešně obhájil pozici Google Certified Trainer. 

Příležitostně přednáším na vysokých školách a ve vysokoškolských spolcích, například: Click it nebo VŠEM.

Rád sdílím své know how, například v podcastech Na vlně podnikání a Masterclass. Pomáhám budovat agentury. 

Jako "Klíčová agentura Google" máme přístup ke špičkovému manažerskému vzdělávacímu programu, který Google organizuje. Jsem také účastníkem Agency Leadership Program by Google, 2017, 2018, 2019, 2020.

Moje články na blogu

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl