Bára Balint

O mně

V obchodu, médiích a marketingu se pohybuji více než 15 let, přes 7 let jsem pracovala v největší, české mediální agentuře, na pozici team leader a do mého portfolia patřili klienti: Kofola CZ/SK, Penny Market, Hyundai, Čedok, a mnoho dalších. Mezi svůj největší pracovní úspěch považuji právě dlouhodobou spolupráci s klienty, u Penny Marketu to bylo kontinuálně přes 6 let, u Kofoly lehce přes 3 roky.

Mám ráda upřímné a otevřené vztahy, konstruktní zpětnou vazbu. Ráda se pohybuji v realitě, v teď a tady, samozřejmě, že plánuji, ale nelpím na naplňování a realizaci, chápu, že největší jistotou je právě změna. Obecně mám ráda harmonii /vyváženost a minimalismus. Nejvýstižněji mě jde popstat asi takto: Prostě ráda žije a baví ji sledovat jak je život barevný a proměnlivý. Miluje přírodu, kde také tráví většinu svého volného času. Když už je potřeba se srovnávat, tak sama se sebou, kým jsem byla před týdnem, rokem, pěti lety a kým jsem dnes a pokud je tam posun kupředu nebo poučení se, považuji to za štěstí a mám z toho radost, pokud ne, beru to jako zpětnou vazbu od sebe pro sebe a jako podnět, čemu se věnovat.

Mám ráda autentičnost a nápaditost, také absolutní svobodu, která končí tam kde začíná svoboda dalšího člověka. A pokud bych se měla poplácat po zádech a říct si, JO: to se mi fakt povedlo, tak to bude situace, kdy jsem se před 9 lety stala mámou a zároveň rodičem v zácviku - už napořád. :-) A pokud je nějaké pravidlo, které se snažím dodržovat, pak: netlač vodu - teče sama.

Odbornost

Média (nákup, znalost mediálního trhu)

15 let

Marketing

15 let

Obchod

15 let

Analytika

15 let

Péče o klienty

15 let

Mediální strategie a plánování

12 let

Vedení týmu

10 let

Řízení projektů

10 let

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl