Využijte sílu sociálních sítí

klara-faiglova-socialni-site

Klára Faiglová
Head of CZ Social Media Team

Co vám spolupráce přinese

Známost značky

Díky špičkovému obsahu budete vidět. Naši content specialisté, grafici a copywriteři pro vás vytvoří obsah, který nezapadne. Pracujte na známosti vaší značky komplexně.   

Tržby z kampaní

Vytěžte ze sociálních médií maximum. Správně nastavené výkonnostní kampaně posunou vaše tržby o úroveň výše. Naši performance specialsté vám pomohou!

Angažovanou komunitu

Spolupracujeme s influencery. Víme, jak na community management. Toužíte prorazit s novým produktem nebo chcete více pracovat s komunitou? 

Klára Faiglová
Head of CZ Social Media Team

Jak dosáhneme reálného výsledku

Navrhneme komplexní reklamní strategii. Zacílíme relevantní publikum. Různými způsoby pokryjeme různé fáze nákupního cyklu. Vytvoříme integrovaný plán tvorby obsahu. Kampaně optimalizujeme a průběžně vyhodnocujeme. 

Poptejte správu sociálních sítí 

socialni-site

Dílčí služby v rámci sociálních sítí

Výkonnostní kampaně 

Facebook, Instagram, Pinterest či TikTok. Rozjedeme výkonnostní kampaně, které vám budou vydělávat. Pomůžeme vám s implementací všech měřících kódů i optimalizací feedů. Připravíme kampaně podle nejnovějších trendů a našich nejlepších zkušeností. Zajistíme synergii s vašimi ostatními marketingovými aktivitami. Na sociálních sítích lze vydělat. Přesvědčte se! 

Tvorba obsahu na sociální sítě

Tým content specialistů, grafiků a copywriterů zajistí tvorbu a pravidelnou publikaci špičkového obsahu napříč vašimi sociálními sítěmi. Používáme moderní nástroje pro spolupráci s klienty. Příspěvky vytváříme od A do Z. Vyhodnocujeme efektivitu obsahových kampaní. 

Spolupráce s influencery

Chcete uvést produkt nebo službu na trh? Přejete si být vidět? Spolupracujeme s celou řadou influencerů. Zajistíme kompletní proces od vyhledání vhodných influencerů, první kontakt, domluvení spolupráce i kontrolu odvedené práce a vyhodnocení efektivity spolupráce. 

Úspěchy u našich dlouhodobých klientů

Finanční úspora při náboru

+95%

Meziroční zvýšení dosahu


+267%

Meziroční navýšení tržeb


+99%

Nárůst míry zaujetí


+55%

Poptejte správu sociálních sítí 

Pojďte do toho s námi. Každá minuta se počítá!

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl