Bára Štrbáková

O mně

Začala jsem pracovat v marketingu již během studia. Mým prvním oborem byl event marketing, kde jsem měla příležitost řídit tým a uspořádat akci s milionovým rozpočtem pro prvňáky na Masarykově univerzitě. Díky mému zapálení přišel rekordní počet studentů a akce byla nejziskovější v celé její historii. Poté jsem se přesunula do Prahy, kde jsem ve startupu MALL.TV pracovala jako performance specialistka, e-mail specialistka a zakládala e-shop s merchem populárních pořadů. Zjistila jsem, že víc než čísla mě baví vymýšlet a tvořit. Díky tomu jsem se odhodlala opustit známé teritorium a začala působit v content marketingu.

Na tvorbě obsahu na sociálních sítích mě baví možnost upustit uzdu fantazií a vymýšlet ty nejzajímavější příspěvky pro mé klienty. Kromě toho v Effectixu řeším influencer marketing a ve spojitosti s obsahem se věnuji tvorbě reels a tiktoků.

Ve volném čase se věnuji různým sportům. Od thajského boxu přes lyžování po jógu. Zbožňuji psy, děti a dobré latte s velkým množstvím našlehané mléčné pěny.

Odbornost

Content marketing

4 roky

Performance marketing

2 roky

E-mail marketing

1 rok

Event marketing

1 rok

Project management

1 rok

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl