Miroslav Ištván

O mně

Študujem na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odbor masmediálna komunikácia. Mám za sebou bakalárske štúdium a pokračujem v externom magisterskom štúdiu. V marketingu pôsobím už 2 roky. Od mlada som sa zaujímal o organizovanie eventov, vystupovanie na verejnosti či riadenie kolektívu a tímu. Už v 19 rokoch som vytvoril vlastné projekty ako talkshow, či celoštátnu umeleckú súťaž pre žiakov základných a stredných škôl. Samotná kreatívna tvorba a reklama ma zaujímala pri každej stredoškolskej brigáde. Temer 4 roky som pôsobil v neziskovej organizácii Future Generation Europe, kde som ako projekt líder viedol a organizoval mentorský projekt pre študentov stredných škôl. V organizácii som sa venoval aj samotnému marketingu a propagácii ako projektov, tak aj celej organizácie. Preto som sa rozhodol pracovať v oblasti marketingu. Som veľmi rád, že môžem povedať, že ako 22 ročný študent si plním svoje kariérne sny. Som v súčasnosti projekt manažérom v skvelej česko-slovenskej agentúre, ktorá mi dáva nesmierne veľa praktických skúseností a vedomostí.

V marketingu sa aktívne neustále vzdelávam. V súčasnosti sa zameriavam najmä na projekt manažment, event manažment, Linkedin marketing, kreatívnu stratégiu, sociálne médiá, brandové aktivity, offline marketing, reportingy a štatistiky.

Mojou najobľúbenejšou časťou v marketingu je momentálne tvorenie LinkedIn stratégie zameranej na obchod a predaj a tiež tvorenie kreatívnych nápadov a stratégií, keďže o sebe tvrdím, že som práve kreatívna duša.

Odbornost

Event manažment

4 roky

Koordinácia tímu

4 roky

Projekt manažment

2 roky

Linkedin stratégie

3 roky

Sociálne médiá

3 roky

Kreatívna stratégia

3 roky

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl