Oli Slováková

O mně

Vystudovala jsem žurnalistiku a při škole jsem začala pracovat v PR agentuře, kde jsem měla na starosti správu Facebooku pro Nestlé, psaní tiskových zpráv a komunikaci s novináři. Z PR mě to zaválo do kreativnějšího prostředí reklamní agentury Cheil, kde jsem tři roky pracovala jako copywriterka pro Samsung.

Přestože mě psaní baví ze všeho nejvíc, potřebovala jsem se posunout dál, získat více zkušeností, a tak jsem přesunula do marketingového týmu Mall.sk, kde jsem měla na starosti vše, co souviselo s obsahem - správu sociálních sítí, blog, obsahovou skladbu newsletterů nebo tvorbu voiceoverů a headlinů pro online i offline reklamy. V Mallu jsem pracovala tři roky a pak jsem nastoupila do své nejdůležitější role a stala se mámou. I vedle mateřské jsem vypomáhala spravovat sítě pro Mall.sk a psát články na blog.

Po rodičovské si mě našel Effectix, kde mám na starosti správu a tvorbu obsahu, tvorbu komunikační strategie na sociální sítě pro klienty z nejrůznějších odvětví a influencer marketing.

Odbornost

Copywriting

10 let

Content marketing

5 let

Sociální sítě

5 let

Influencer marketing

2 roky

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl