Ocenění pro Effectix - Agentura roku, Recruitment Academy Awards i ProfiHR Awards

Radim Kracík

5 minut čtení

28. 4. 2023

Víme, koho hledáme a koho chceme do týmu. Zároveň víme, jak moc důležité je rozvíjet naše lidi, dát jim perspektivu a udržet si je. Věříme, že v tomto ohledu patříme mezi nejprogresivnější agentury v Čechách a na Slovensku. Celá řada cen, které jsme získali, nás utvrdila v tom, že jdeme správnou cestou.

MAMagenturaroku-068

Agentura roku - Nejlepší místo, kde pracovat

První cena v roce 2023 k nám putovala ze soutěže Agentura roku, kterou organizuje prestižní časopis Marketing & Media. V kategorii Nejlepší místo, kde pracovat, jsme zvítězili v silné konkurenci agentur jako Fragile media, Marketup nebo Boomerang communication. Hlavním rysem, který nás odlišuje je rychlost zavádění velkých změn a odvaha tyto změny aplikovat. Díky tomu u nás roky fungují benefity, o kterých ostatní firmy teprve mluví. Namátkou se jedná o kariérní cestu, která dává kontrolu každému člověku nad jeho vlastní kariérou a rozvojem, či neomezené placené volno. Aby ale fungovaly takovéto benefity, velmi pečlivě si vybíráme kandidáty. Pro lidi, kteří se chtějí rozvíjet, pracovat na sobě, mají pomyslný vnitřní motor, pro ně jsme rozhodně to nejlepší místo, kde pracovat. 

Recruitment Academy Awards

Recruitment Academy Awards

Z největšího HR eventu v Čechách a na Slovensku jsme si odvezli hned dvě první místa a jedno druhé. Opět jsme zabodovali s kariérním videem v rámci hlasování People’s Choice o nejlepší kariérní video roku. V pořadí druhé kariérní video navazovalo na svého předchůdce, ale rozhodli jsme se ho udělat více dospělejší a akcentovat právě skutečnou realitu, tedy jací jsme. K tomu dodává Jana Rebicerová, HR Managerka v Effectixu: “Víme, že tohle video není pro každého. S tímhle záměrem jsme ho i dělali. Chtěli jsme videem ukázat jací jsme, že si ze sebe umíme udělat legraci a že nám pak skvěle funguje týmová spolupráce. Samozřejmě to nějaké kandidáty může odradit a s tím jsme vlastně počítali a jsme za to i rádi. Ale komu tenhle styl sedí, tomu budeme pravděpodobně sedět i my a on nám.” 

Právě motiv pravdy a klamu se prolíná celou náborovou kampaní. Kromě videa jsme upravili i kariérní landing page, aby se do ní promítal motiv klamu. To jsme pojali až jako určitou dadaistickou hyperbolu. Různé části textů nebo obrázky mají dvě verze. Jednu klamnou a druhou reálnou. Uživatel si tedy může měnit pravdivé a klamné verze různých elementů. S tímto konceptem jsme se umístili na druhém místě v kategorii Kariérní web. Poslední cenou, kterou jsme získali byla Edenred Wellbeing Award. Tato cena hodnotí wellbeing iniciativy firem. Stručné shrnutí hlavních argumentů, proč jsme vyhráli i tuto kategorii lze najít na webu hrmixer.cz: ”Vítězem se stala marketingová agentura Effectix.com, která svůj wellbeing zakládá na perspektivě, zodpovědnosti a svobodě. Ve firmě zavedli např. neomezené volno, nový odměňovací systém, který obsahuje 14 úrovní seniority nebo “firemní půlpátky” zaměřené na teambuildingové aktivity.” Za nás bychom doplnili, že se nejedná jen o tyto benefity, ale o mnohem širší přístup, díky kterému se nám daří nabírat talentované a motivované lidi. K tomu CEO Effectixu, Karol Veleba dodává: “Nikdo nechce pracovat v průměrné firmě mezi průměrnými lidmi. Proto dlouhodobě budujeme ambiciózní, ale zároveň zodpovědné a svobodné prostředí. Umíme se poučit z našich chyb, ale mnohem raději se učíme z našich úspěchů.” 

profi-HR-awards

ProfiHR Awards

Posledním úspěchem v tomto výčtu byla cena za náborovou kampaň roku v soutěži ProfiHR Awards. V konkurenci firem jako Budějovický Budvar či Foxconn jsme s Effectixem vyhráli cenu právě za kampaň s již zmíněným videem. Jana Rebicerová k tomu říká: “Díky tomu, že jsme stáli po boku největších kapacit v oboru, vím, že dokážeme nabídnout uchazečům práci opravdu z 21. století. Moderní, tvárnou a motivující. Nejsme firma pro každého, vybíráme si, a jakmile si vybereme, dokážeme dostat z našich lidí to nejlepší.”


Chcete mít perspektivu rozvoje, skvělý tým okolo sebe a moderní benefity?

Přidejte se k nám!

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl