TOP 5 nejsledovanějších videí na TikToku

Julien Dimitrov

3 minuty čtení

23. 9. 2022

TikTok je bezesporu nejoblíbenější sociální sítí současnosti, která pobláznila téměř 2 miliardů uživatelů. I přes obrovskou konkurenci ale není vůbec těžké na platformě prorazit. Prohlédněte si 5 videí s největší sledovaností a největším počtem liků a zjistěte, co funguje. 

Který brand by netoužil po virální slávě. Recept na video, s nímž poblouzníte uživatele sociálních sítí, bohužel neexistuje. Když se ale budete držet několika pravidel, dřív nebo později zazáříte.

Algoritmus TikToku si notuje s aktuálními trendy a miluje kreativitu. Svezte se proto na vlně populárních videí a hudby, tvořte originální, zábavný a hodnotný obsah. A hlavně: buďte autentičtí. Nejen TikTok, ale i uživatelé to ocení. Ukázkovým příkladem, že trendy a hravý content jsou alfa omegou pro úspěch, je následující pětice nejsledovanějších videí na TikToku.

5. Bella Poarch: “M to the B” lip syncing.
690 M zhlédnutí, 59 M liků

@bellapoarch To the ???? ???? ???? #fyp ♬ M to the B - Millie B

Trendující hudba, pěkná tvářička a pouhých 10 vteřin záznamu. Filipínsko-americká influencerka a zpěvačka Bella Poarch si bez větší snahy vydobyla páté nejsledovanější, a vůbec nejlikovanější video na TikToku.

4. Zach King: Iluze se skleničkou a dortem.
966 M zhlédnutí, 13.2 M liků

@zachking Do you see the glass as half full or half empty?? #perspective #magic ♬ Glass Half Full Zach King - Zach King

Digitální mág Zach King se střihu a efektům věnuje od roku 2008. Po úspěších na platformách Vine a Musical.ly se přesunul na TikTok a svým videem se skleničkou, která se přemění v dort, zaujal 4. místo v žebříčku nejsledovanějších videí.

3. Zach King: Nečekané úkryty.
1.1 B zhlédnutí, 13.2 M liků

@zachking This is the best hiding spot ever #hideandseek #magic ♬ original sound - Zach King

Kam se ukrýt ve hře na schovku? Zeptejte se Zacha Kinga a zalezte s ním do světa za zrcadlem. Originálně pojaté video s plot twistem si odneslo 1.1 miliardy zhlédnutí./p>

2. James Charles: Sestřina vánoční párty.
1.7 B zhlédnutí, 8.5 M liků

@jamescharles Welcome to the Sisters Christmas Party! ????????❤️ #fyp #christmas #HolidayBeat ♬ Tactical Christmas - Chivi ????

Extravagantní internetová hvězdička James Charles se svezl na v té době populárním granátovém trendu. Obyčejný (tedy jak pro koho) obývák se odhozením a “výbuchem” ozdoby promění ve vánoční vesničku s opulentní výzdobou.

1. Zach King: Harry Potter Iluze.
2.2 B zhlédnutí, 19.6 M liků

@zachking They rejected my application to Hogwarts but I still found a way to be a wizard. ????#illusion #magic #harrypotter ♬ Zach Kings Magic Broomstick - Zach King

Absolutním vítězem se s počtem 2.2 miliardy zhlédnutí stal náš starý známý iluzionista Zach King. Ve svém nejúspěšnějším videu předvádí let na koštěti oblečený jako Harry Potter. Po sesazení divák zjistí, že celou dobu jel na longboardu a iluzi tvořilo zrcadlo a falešná noha. Nebo ne?

Blog

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

AUTOR:

Julien Dimitrov
CZ Social Content Team Leader


julien.dimitrov@effectix.com

Více o Julienovi

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl