Webtop100 2022 – tři první místa pro Effectix!

Radim Kracík

4 minuty čtení

20. 11. 2022

Stejně jako v minulém ročníku se nám podařilo přinést ocenění z prestižní soutěže Webtop100. Letos jsme získali tři první místa a jedno třetí.  

webtop100-ceny-2022

První místo za autentickou kariérní komunikaci

Nábor lidí představuje výzvu pro každou společnost. Na výběru nejen schopných, ale adekvátně osobnostně vybavených lidí stojí úspěšné týmy. U nás fungujeme v mnoha ohledech ve velmi autonomních týmech. Víme, že potřebujeme lidi zodpovědné, samostatné a s tzv. vnitřním motorem, abychom mohli fungovat jako svobodná firma. Nudný pracovní inzerát nezíská pozornost typologicky odpovídajících uchazečů. Proto jsme navázali na první HR video, které jsme vytvořili v roce 2020 a akcentovali jsme posun, který jsme jako firma udělali. Zároveň jsme ale nechtěli přijít o unikátní součást naší DNA, hravost.

Samotné video jsme doplnili řadou specifických funkcí na našem webu, které pracují s hlavním motivem videa, s pravdou a klamem. Nejen díky tomuto videu, kariérnímu webu se nám podařilo nabrat za poslední rok přes 40 nových kolegů, kteří sdílejí naše hodnoty, chápou, co je osobní zodpovědnost, a tvoří efektivní týmy, které pracují na klientských zakázkách. Zisk prvního místa v kategorii Autentická kariérní komunikace je pro nás třešničkou na dortu, protože hlavní odměnou jsou skvělí kolegové.

Navštivte naši kariérní stránku tesimesenaspolupraci.cz a podívejte se sami. 

První místo za firemní komunikaci

V kategorii firemní komunikace jsme vyhráli s naší vlastní komunikací. Hlavním motivem byla svobodná firma, se kterou jsme se dostali do velkých médií. Bez komplexu dílčích akcí, jako je přednášení na vysokých školách, účast v různých podcastech, moderně spravovaný instagram, edukace v rámci blogových příspěvků a mnoha dalších aktivit by téma svobodné firmy zůstalo jistým způsobem ploché. Aby byla firemní komunikace autentická, nemůže to stát na jednom či dvou lidech. Komunikace se musí účastnit většina lidí ve firmě. Každý způsobem, který mu je blízký. Komunikace totiž není jen o předání sdělení, ale i o sdílení. Dlouhodobě sdílíme naše zkušenosti, vědomosti i know-how. Ať už na zmíněných vysokých školách, v rámci CEEDA nebo na meetupech, které pořádáme. Naše vlastní poznatky z B2B komunikace nás samotných uplatňujeme i u našich klientů. První místo v této kategorii je i potvrzením toho, že umíme udělat komunikační koncept i jej realizovat.

karierni-komunikace

firemni-komunikace

První místo za projekt roku

Velmi si ceníme toho, že se nám podařilo s naším HR videem a kariérním webem získat i první místo za Projekt roku.

Třetí místo jsme získali v kategorii Autor roku. Všechna tato ocenění jsou pro nás odměnou za průběžnou práci celé firmy.

Případová studie o svobodné firmě 

V rámci konference Webtop100 jsme prezentovali i naše zkušenosti s přerodem klasické firmy na firmu svobodnou. Co to znamená, co to obnášelo a kam půjdeme dál. Pokud by vás k tomu cokoliv zájímalo, přidejte si našeho CEO Karola Velebu na Linkedinu a on vám rád řekne více nebo pošle prezentaci. 

svobodna-firma

svobodna-firma-webtop100

Děkujeme porotcům i organizačnímu týmu, že jsme si mohli užít výbornou konferenci a znovu si potvrdit, že jsme součástí skvělé společnosti TOP marketingových specialistů v ČR.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl