Effectix se stal Facebook Marketing Partner pro Českou republiku!

Klára Faiglová

3 minuty čtení

20. 4. 2021

Nedávno jsme se přidali mezi ověřené agentury Faceboku a stali se jedním z Facebook Marketing Partnerů pro Českou republiku.

facebook marketing partner

Když se před několika lety formoval náš Social tým a jeho produkty samotné, nikoho by nenapadlo, jak podstatný posun udělají. Sítě byly vnímané jako pomyslná nástěnka osobních příspěvků každého z nás. Pozornost se soustředila jinam. V tu dobu jsme byli výhradně performance agentura a to pro nás znamenalo silný core v podobě PPC kampaní Google Ads a Sklik. Naši specialisté si ale již tehdy uvědomovali sílu sítí a vytrvale zvyšovali popularitu marketingu na sociálních médiích v naší agentuře.

Nyní máme tým 7 specialistů, kteří raketově posunuli svoji odbornost a přináší klientům ta nejlepší možná řešení. O tom vás může přesvědčit nejen získaná Marketing Developer certifikace od Blueprint, ale i nově získaný odznak Facebook Marketing Partnera. Tento badge společnost uděluje pouze ověřeným agenturám a nabízí celou řadu nadstandardních benefitů. 

Pro jeho získání je potřeba splnit hned několik kritérií – Facebook například sleduje výši spendu v porovnání s jeho smysluplným využitím pro získání obchodních výsledků v jednotlivých reklamních účtech. To pro nás jako výkonnostní agenturu byla skvělá příležitost a naši specialisté s klidem překonali hned několik kritérií.

facebook spend

Social tým díky této možnosti získal celou řadu prvotřídních možností a produktů. Našim klientům tak můžeme nabídnout třeba rozšířené analytické nástroje a přehledy nad rámec běžných služeb. Dalším z benefitů je přístup k Blueprint vzdělávání a dalším certifikacím s ním spojeným, například prioritní odbavování žádostí u Facebook podpory a online chat. 

„To, že jsme získali certifikaci Facebook Marketing Partner, vnímám jako potvrzení toho, že máme skvělý social media tým. Já to vím, naši klienti to vědí a tato certifikace jen prokazuje oficiální uznání naší odbornosti. Samotná certifikace by nic neznamenala, kdyby jí nepředcházela poctivě odvedená práce, nápady a řešení v širším kontextu a v neposlední řadě férový přístup ke klientům. Věřím, že nejen v rámci Facebooku a ostatních sociálních médií budeme schopni i do budoucna přicházet s efektivními i neotřelými řešeními a klientům budeme dodávat špičkovou práci, která bude posouvat jejich podnikání vpřed,“ popisuje benefity spolupráce CTO Effectixu Radim Kracík.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

AUTOR:

Klára Faiglová
Head of Creative Department

+420 727 862 717
klara.faiglova@effectix.com

Více o Kláře

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl